Reklama

Estetyka kuleje

02/04/2024 19:42

– Bywam od czasu do czasu w Rzeszowie, bywam w pobliskim Jarosławiu. I za każdym razem, kiedy tam jestem, odnoszę wrażenie, że w obu tych miastach jest czyściej niż w Przemyślu.

–  Koło przystanków na ulicy Jagiellońskiej pełno śmieci i piachu, a same wiaty straszą wyglądem. Pod tunelem na Borelowskiego raz na miesiąc może ktoś pozamiata i uprzątnie śmieci. Przyszła wiosna, czas spacerów i przemierzając ulice naszego miasta niestety nie ma się poczucia, że żyje się w miejscu zadbanym i estetycznym. Szkoda, bo sąsiednie miejscowości udowadniają, że można – komentuje Czytelniczka.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/04/2024 19:42
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-04-06 00:46:42

    za Prezydenta Bakuna znacznie pogorszył sie stan czystości w mieście. Brudno i pełno śmieci niemal na wszystkich ulicach. Jadąc samochodem, niestety niewiele z tego brudu i zaśmiecenia widać, ale idąc pieszo lub nawet jadąc rowerem zauważa sie to wszystko. Wali po oczach , że aż złość ogarnia człowieka, że można tak zaniedbać miasto. Niestety przemyscy urzędnicy z Bakunem na czele nie chodzą pieszo, o rowerze nie wspomnę, tylko jazda samochodami. Dlatego im sie wydaje, że miasto jest wystarczająco posprzatane. Aby było lepiej Bakun musi odejść, a także Cielecki Dyrektor zarządu Drug Miejskich, również odpowiedzialny za fatalny wizerunek na przemyskich ulicach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama