– Bywam od czasu do czasu w Rzeszowie, bywam w pobliskim Jarosławiu. I za każdym razem, kiedy tam jestem, odnoszę wrażenie, że w obu tych miastach jest czyściej niż w Przemyślu.
– Koło przystanków na ulicy Jagiellońskiej pełno śmieci i piachu, a same wiaty straszą wyglądem. Pod tunelem na Borelowskiego raz na miesiąc może ktoś pozamiata i uprzątnie śmieci. Przyszła wiosna, czas spacerów i przemierzając ulice naszego miasta niestety nie ma się poczucia, że żyje się w miejscu zadbanym i estetycznym. Szkoda, bo sąsiednie miejscowości udowadniają, że można – komentuje Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.za Prezydenta Bakuna znacznie pogorszył sie stan czystości w mieście. Brudno i pełno śmieci niemal na wszystkich ulicach. Jadąc samochodem, niestety niewiele z tego brudu i zaśmiecenia widać, ale idąc pieszo lub nawet jadąc rowerem zauważa sie to wszystko. Wali po oczach , że aż złość ogarnia człowieka, że można tak zaniedbać miasto. Niestety przemyscy urzędnicy z Bakunem na czele nie chodzą pieszo, o rowerze nie wspomnę, tylko jazda samochodami. Dlatego im sie wydaje, że miasto jest wystarczająco posprzatane. Aby było lepiej Bakun musi odejść, a także Cielecki Dyrektor zarządu Drug Miejskich, również odpowiedzialny za fatalny wizerunek na przemyskich ulicach.
za Prezydenta Bakuna znacznie pogorszył sie stan czystości w mieście. Brudno i pełno śmieci niemal na wszystkich ulicach. Jadąc samochodem, niestety niewiele z tego brudu i zaśmiecenia widać, ale idąc pieszo lub nawet jadąc rowerem zauważa sie to wszystko. Wali po oczach , że aż złość ogarnia człowieka, że można tak zaniedbać miasto. Niestety przemyscy urzędnicy z Bakunem na czele nie chodzą pieszo, o rowerze nie wspomnę, tylko jazda samochodami. Dlatego im sie wydaje, że miasto jest wystarczająco posprzatane. Aby było lepiej Bakun musi odejść, a także Cielecki Dyrektor zarządu Drug Miejskich, również odpowiedzialny za fatalny wizerunek na przemyskich ulicach.