Reklama

Ewakuacja budynku przy Piłsudskiego – ulatniał się gaz [ZDJĘCIA]

22/04/2021 13:12

Dziś w Przeworsku konieczna była ewakuacja osób z budynku biurowego przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Powodem był wyciek gazu z butli. Na szczęście nie doszło do wybuchu.

3 zastępy PSP w Przeworsku, wspierane przez pogotowie gazowe, brały udział w ewakuacji budynku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Lokale musiało opuścić 37 osób. Powodem wszczęcia alarmu był wyciek gazu propan-butan z butli w jednym z pomieszczeń.   Prowadzący akcję strażacy nie odnotowali osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości