Dziś w Przeworsku konieczna była ewakuacja osób z budynku biurowego przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Powodem był wyciek gazu z butli. Na szczęście nie doszło do wybuchu.
3 zastępy PSP w Przeworsku, wspierane przez pogotowie gazowe, brały udział w ewakuacji budynku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Lokale musiało opuścić 37 osób. Powodem wszczęcia alarmu był wyciek gazu propan-butan z butli w jednym z pomieszczeń. Prowadzący akcję strażacy nie odnotowali osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze