Reklama

Fajny żółty kamper Radia RMF na przemyskim Rynku [ZDJĘCIA]

Dzisiejszego popołudnia, 1 maja br., na niecałe dwie godziny na przemyski Rynek zawitał żółty kamper Radia RMF.

Nadsańskie miasto było jednym z miejsc, gdzie ekipa RMF z porannego programu „Wstawaj, szkoda dnia”, czyli: Przemysław Skowron, Jacek Tomkowicz i Tomasz Olbratowski zawitała. I to niespodziewanie, bo trasa ich wędrówki była tajemnicą do ostatniej chwili.

Akcja pod hasłem „Fajny żółty kamper Radia RMF” to propozycja radiowców na spotkania oko w oko ze swoimi słuchaczami w czasie pierwszego długiego majowego weekendu (1 – 5 maja br.). W Polskę ruszyły dwie ekipy RMF. Jedna pojechała w stronę Mazur, druga – Bieszczad. W tę drugą wyruszyła wspomniana wyżej ekipa.

Reklama

To znaczy… nie do końca, bo znany z prześmiewczych, ale doskonale oddających polską rzeczywistość, felietonów na antenie RMF-u Tomasz Olbratowski dołączył do kampera właśnie w Przemyślu. Na pokładzie m.in. był znany w naszym regionie wokalista Arek Kłusowski.

Jeszcze tego samego dnia RMF-owcy wyruszyli w dalszą trasę, w głąb Bieszczadów.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/05/2024 22:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama