Dzisiejszego popołudnia, 1 maja br., na niecałe dwie godziny na przemyski Rynek zawitał żółty kamper Radia RMF.
Nadsańskie miasto było jednym z miejsc, gdzie ekipa RMF z porannego programu „Wstawaj, szkoda dnia”, czyli: Przemysław Skowron, Jacek Tomkowicz i Tomasz Olbratowski zawitała. I to niespodziewanie, bo trasa ich wędrówki była tajemnicą do ostatniej chwili.
Akcja pod hasłem „Fajny żółty kamper Radia RMF” to propozycja radiowców na spotkania oko w oko ze swoimi słuchaczami w czasie pierwszego długiego majowego weekendu (1 – 5 maja br.). W Polskę ruszyły dwie ekipy RMF. Jedna pojechała w stronę Mazur, druga – Bieszczad. W tę drugą wyruszyła wspomniana wyżej ekipa.
To znaczy… nie do końca, bo znany z prześmiewczych, ale doskonale oddających polską rzeczywistość, felietonów na antenie RMF-u Tomasz Olbratowski dołączył do kampera właśnie w Przemyślu. Na pokładzie m.in. był znany w naszym regionie wokalista Arek Kłusowski.
Jeszcze tego samego dnia RMF-owcy wyruszyli w dalszą trasę, w głąb Bieszczadów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze