Reklama

Fatalne wieści dla piłkarzy Polonii Przemyśl

W pierwszym barażowym meczu o awans do II ligi (12 czerwca br.) piłkarze Motoru Lublin przegrali u siebie z Olimpią Elbląg 0:1 (0:0). To fatalna wiadomość dla piłkarzy Polonii Przemyśl.

Mecz na Arenie Lublin oglądało prawie 9 tysięcy osób. Cóż z tego, że lublinianie niemal przez cały mecz zdecydowanie dominowali. Cóż z tego, że mieli kilka doskonałych okazji do zdobycia prowadzenia. Nie na taki wynik końcowy czekali ich kibice. Olimpia okazała się bardzo wymagającą ekipą, zwłaszcza groźną w grze z kontry i wywiozła z Lublina cenne zwycięstwo 1:0. Autorem jedynej bramki był Paweł Piceluk w 85. min. Rewanż w Elblągu zostanie rozegrany w środę, 15 czerwca br., o godz. 17. – Chłopcy rozegrali dobry mecz, ale mieliśmy problemy ze skutecznością. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, a moi piłkarze chcą zrewanżować się rywalom w środę – zapewnił trener Motoru Tomasz Złomańczuk.

Ten wynik jest bardzo złą wiadomością dla piłkarzy Polonii Przemyśl, bo jak wiadomo awans do II ligi Motoru, oznaczałby utrzymanie się w III lidze podopiecznych Pawła Załogi. Awans Motoru bardzo się oddali, więc podobnie rzecz się ma z utrzymaniem Polonii. Teraz czekać trzeba na cud… Spadek do IV ligi przemyślan wiąże się z innymi komplikacjami. Jeśli przemyślanie zostaną zdegradowani, z IV ligi podkarpackiej spadnie KS Wiązownica. Jeśli spadnie Wiązownica, z V ligi okręgowej spadnie jedna więcej ekipa. W zależność która, o jedno więcej miejsce będzie musiało się zwolnić w którejś z czterech grup klasy A, czyli: jarosławskiej, lubaczowskiej, przemyskiej i przeworskiej.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2016-06-12 23:05:42

    Wieloletnia nieudolność władz klubu a zwłaszcza honorowego prezesa odbija się wszystkim czkawką.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    MARIO - niezalogowany 2016-06-13 13:56:40

    Dziady to dziady. Żeby w Przemyślu nie było piłki na poziomie. Żegnamy prezesa i spółkę. WON mi stąd. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ooo - niezalogowany 2016-06-14 17:08:57

    Kurwa!! Taki klub ma sie turlac po 4-tej lidze?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama