W pierwszym barażowym meczu o awans do II ligi (12 czerwca br.) piłkarze Motoru Lublin przegrali u siebie z Olimpią Elbląg 0:1 (0:0). To fatalna wiadomość dla piłkarzy Polonii Przemyśl.
Mecz na Arenie Lublin oglądało prawie 9 tysięcy osób. Cóż z tego, że lublinianie niemal przez cały mecz zdecydowanie dominowali. Cóż z tego, że mieli kilka doskonałych okazji do zdobycia prowadzenia. Nie na taki wynik końcowy czekali ich kibice. Olimpia okazała się bardzo wymagającą ekipą, zwłaszcza groźną w grze z kontry i wywiozła z Lublina cenne zwycięstwo 1:0. Autorem jedynej bramki był Paweł Piceluk w 85. min. Rewanż w Elblągu zostanie rozegrany w środę, 15 czerwca br., o godz. 17. – Chłopcy rozegrali dobry mecz, ale mieliśmy problemy ze skutecznością. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, a moi piłkarze chcą zrewanżować się rywalom w środę – zapewnił trener Motoru Tomasz Złomańczuk.
Ten wynik jest bardzo złą wiadomością dla piłkarzy Polonii Przemyśl, bo jak wiadomo awans do II ligi Motoru, oznaczałby utrzymanie się w III lidze podopiecznych Pawła Załogi. Awans Motoru bardzo się oddali, więc podobnie rzecz się ma z utrzymaniem Polonii. Teraz czekać trzeba na cud… Spadek do IV ligi przemyślan wiąże się z innymi komplikacjami. Jeśli przemyślanie zostaną zdegradowani, z IV ligi podkarpackiej spadnie KS Wiązownica. Jeśli spadnie Wiązownica, z V ligi okręgowej spadnie jedna więcej ekipa. W zależność która, o jedno więcej miejsce będzie musiało się zwolnić w którejś z czterech grup klasy A, czyli: jarosławskiej, lubaczowskiej, przemyskiej i przeworskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wieloletnia nieudolność władz klubu a zwłaszcza honorowego prezesa odbija się wszystkim czkawką.
Dziady to dziady. Żeby w Przemyślu nie było piłki na poziomie. Żegnamy prezesa i spółkę. WON mi stąd.
Kurwa!! Taki klub ma sie turlac po 4-tej lidze?
Miejmy nadzieje,ze Lublinianie dadza jutro rade,bo jesli nie to jestesmy w czarnej dupie!!!
Wieloletnia nieudolność władz klubu a zwłaszcza honorowego prezesa odbija się wszystkim czkawką.
Dziady to dziady. Żeby w Przemyślu nie było piłki na poziomie. Żegnamy prezesa i spółkę. WON mi stąd.
Kurwa!! Taki klub ma sie turlac po 4-tej lidze?