Reklama

FC PO NALEWCE bezkonkurencyjna w Turnieju Dzikich Drużyn

29/08/2015 08:00

Na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jarosławiu został rozegrany Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej Chłopców. Rozgrywki miały miejsce 17 i 18 sierpnia.

Organizatorzy: jarosławski radny Piotr Kozak , Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Forum Młodych PiS Jarosław oraz Stowarzyszenie Sportowo-Ekologiczne Jarosław nie kłamali, mówiąc, że widzowie mogą liczyćna zaciętą i pełną emocji grę. W turnieju[paywall] wzięło udział dziewięć  drużyn z Jarosławia i okolic. I miejsce zajęła drużyna FC PO NALEWCE. Drugie wywalczyła ekipa Wesołe Pomidory. Na podium stanęła także reprezentacja Brzuch BILA.

Indywidualne nagrody zostały przewidziane dla najlepszego strzelca, którym tym razem został Dawid Kudera (FC PO NALEWCE), najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Michała Szpakowskiego z Wesołych Pomidorów, natomiast Oskar Rokoszyński został wyróżniony jako najlepszy bramkarz (Brzuch BILA).

Reklama

Rywalizacji towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera, a wszystkie spotkania rozegrane zostały w duchu fair play.

Ogólna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

 Ćwierćfinały:

FC PO NALEWCE – Groar Corporation 13:0; Kudera x 8, Jasiewicz, Skrzypek, Hapon, Karwacki x 2
Brzuch BILA – Janusze 3:0 (walkower)
Drużyna Rudego – RMI Jarosław 2:5; Gwóźdź Rejterowski/Kulka Stepańczak, Kurpiel x 3
Wesołe Pomidory – FC Albatros 3:0; Siniewicz, Szpakowski x 2

Półfinały:
FC PO NALEWCE – RMI Jarosław 5:1; Kudera x 4, Skrzypek/Kurpiel
Brzuch BILA – Wesołe Pomidory 2:2 (k. 1:2); Wilczyński, Rygowski/Siniewicz, Kamiński

Reklama

Mecz o 3. miejsce:
RMI Jarosław – Brzuch BILA 3:3 (k. 3:4); Kulka, Niemczyk, Kurpiel/Rygowski, Sobczak, Wilczyński


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama