Na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jarosławiu został rozegrany Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej Chłopców. Rozgrywki miały miejsce 17 i 18 sierpnia.
Organizatorzy: jarosławski radny Piotr Kozak , Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Forum Młodych PiS Jarosław oraz Stowarzyszenie Sportowo-Ekologiczne Jarosław nie kłamali, mówiąc, że widzowie mogą liczyćna zaciętą i pełną emocji grę. W turnieju[paywall] wzięło udział dziewięć drużyn z Jarosławia i okolic. I miejsce zajęła drużyna FC PO NALEWCE. Drugie wywalczyła ekipa Wesołe Pomidory. Na podium stanęła także reprezentacja Brzuch BILA.
Indywidualne nagrody zostały przewidziane dla najlepszego strzelca, którym tym razem został Dawid Kudera (FC PO NALEWCE), najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Michała Szpakowskiego z Wesołych Pomidorów, natomiast Oskar Rokoszyński został wyróżniony jako najlepszy bramkarz (Brzuch BILA).
Rywalizacji towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera, a wszystkie spotkania rozegrane zostały w duchu fair play.
Ćwierćfinały:
FC PO NALEWCE – Groar Corporation 13:0; Kudera x 8, Jasiewicz, Skrzypek, Hapon, Karwacki x 2
Brzuch BILA – Janusze 3:0 (walkower)
Drużyna Rudego – RMI Jarosław 2:5; Gwóźdź Rejterowski/Kulka Stepańczak, Kurpiel x 3
Wesołe Pomidory – FC Albatros 3:0; Siniewicz, Szpakowski x 2
Półfinały:
FC PO NALEWCE – RMI Jarosław 5:1; Kudera x 4, Skrzypek/Kurpiel
Brzuch BILA – Wesołe Pomidory 2:2 (k. 1:2); Wilczyński, Rygowski/Siniewicz, Kamiński
Mecz o 3. miejsce:
RMI Jarosław – Brzuch BILA 3:3 (k. 3:4); Kulka, Niemczyk, Kurpiel/Rygowski, Sobczak, Wilczyński
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze