Reklama

Festiwal kolorów po raz 1. w Przemyślu! [ZDJĘCIA]

Feeria barw, muzyczne niespodzianki i sportowe zacięcie. 8 lipca startuje 1. Przemyska Eksplozja Kolorów!

Festiwale kolorów, inspirowane indyjskim świętem radości Holi, zyskują na popularności w Europie i Ameryce Północnej od kilku lat. Wesołe i barwne przyciągnęły też tłumy w największych miastach Polski (Kraków 35 tys., Rzeszów 10 tys. uczestników). W tym roku po raz pierwszy wyrzucane w górę przez uczestników zabawy różnokolorowe, stworzone z naturalnych barwników proszki zabarwią przemyskie niebo.

Amfiteatr na Zniesieniu w końcu ożyje. Kręte ścieżki, urokliwe mostki i zadbane fortyfikacja zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Więc jak na prawdziwy festiwal przystało będzie też wymiar sportowy – biegi i strefa fitness, gdzie zaprezentują się Open Fit i Hot’n’ride. W strefie rozrywki z kolei maluchy będą szalały na dmuchańcach. A na deser koncerty, które w plenerze mają niepowtarzalny urok. Organizatorzy chcą promować miescowych muzyków. W ciągu dnia wystąpią więc zespoły związane z MDK, a wieczorem rodzimi DJ-e (m.in. May_i, Bleiz, Carlo i Freax) zatroszczą się o dobrą zabawę do białego rana.

 

Nie ma imprez dla młodzieży


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Edyta - niezalogowany 2017-05-29 21:02:26

    Brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    greg - niezalogowany 2017-05-30 06:51:31

    super polecam 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Justyna - niezalogowany 2017-05-30 10:22:11

    super pomysł 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama