Feeria barw, muzyczne niespodzianki i sportowe zacięcie. 8 lipca startuje 1. Przemyska Eksplozja Kolorów!
Festiwale kolorów, inspirowane indyjskim świętem radości Holi, zyskują na popularności w Europie i Ameryce Północnej od kilku lat. Wesołe i barwne przyciągnęły też tłumy w największych miastach Polski (Kraków 35 tys., Rzeszów 10 tys. uczestników). W tym roku po raz pierwszy wyrzucane w górę przez uczestników zabawy różnokolorowe, stworzone z naturalnych barwników proszki zabarwią przemyskie niebo.
Amfiteatr na Zniesieniu w końcu ożyje. Kręte ścieżki, urokliwe mostki i zadbane fortyfikacja zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Więc jak na prawdziwy festiwal przystało będzie też wymiar sportowy – biegi i strefa fitness, gdzie zaprezentują się Open Fit i Hot’n’ride. W strefie rozrywki z kolei maluchy będą szalały na dmuchańcach. A na deser koncerty, które w plenerze mają niepowtarzalny urok. Organizatorzy chcą promować miescowych muzyków. W ciągu dnia wystąpią więc zespoły związane z MDK, a wieczorem rodzimi DJ-e (m.in. May_i, Bleiz, Carlo i Freax) zatroszczą się o dobrą zabawę do białego rana.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co to za pogańskie zwyczaje czy jest zgoda kościoła na takie dewiacje, a gdzie jest prezydent tego miasta stojący n a straży moralności? Chcecie zrobić podłoże pod przyjazd emigrantów z kolorowych krajów, tu jest Polska, żadnych przyjezdnych! Jarosław Polskie zbaw!!! Proszę nie deprawować naszej polskiej, przemyskiej młodzieży. W niedziele prosze do kosciola z kieszeniami pelnymi kasy na tace. Ludzie w tym Przemyslu wam sie w glowach poprzewracalo!!!
Brawo
super polecam
super pomysł