Reklama

Festiwal Smaków Wyszehradzkich zaprasza

09/07/2016 13:42

Samorząd Gminy Fredropol zaprasza „IV Festiwal Smaków Wyszehradzkich”, który odbędzie się w niedzielę, 10 lipca, w Huwnikach. Będą w nim uczestniczyć partnerzy z Ukrainy, Słowacji i Węgier, a na zakończenie wystąpi zespół After Party.

Podczas festiwalu zaprezentują się partnerskie gminy. Zaplanowano też blok rozrywkowy dla dzieci oraz stoły z jadłem regionalnym i rękodziełem artystycznym. Wieczorem wystąpi After Party, a po nim zabawę taneczną poprowadzi zespół ZIZI.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ytrewq - niezalogowany 2016-07-09 21:18:18

    A czy gmina Fredropol już wyremontowała zameczek Fredrów , który jeszcze do 1989 roku służył jako biblioteka , świetlica itd a po 1989 został rozdrapany w biały dzień , pozostały tyko mury a i te próbowano zozebrać na szczęście średniowieczna zaprawa nie dała się młotkowi i przecinakowi . Niejeden dach zdobi dachówka wydarta z tego zabytku . Wstyd .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nbvcx - niezalogowany 2016-07-09 21:18:32

    http://zaxid.net/news/showNews.do?russkiy_mir_u_polshhi_hto_peretvoryuye_peremishl_na_garyachu_tochku&objectId=1397148

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-07-10 15:58:36

    https://www.youtube.com/watch?v=nHja3Omm9BA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości