Samorząd Gminy Fredropol zaprasza „IV Festiwal Smaków Wyszehradzkich”, który odbędzie się w niedzielę, 10 lipca, w Huwnikach. Będą w nim uczestniczyć partnerzy z Ukrainy, Słowacji i Węgier, a na zakończenie wystąpi zespół After Party.
Podczas festiwalu zaprezentują się partnerskie gminy. Zaplanowano też blok rozrywkowy dla dzieci oraz stoły z jadłem regionalnym i rękodziełem artystycznym. Wieczorem wystąpi After Party, a po nim zabawę taneczną poprowadzi zespół ZIZI.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A czy gmina Fredropol już wyremontowała zameczek Fredrów , który jeszcze do 1989 roku służył jako biblioteka , świetlica itd a po 1989 został rozdrapany w biały dzień , pozostały tyko mury a i te próbowano zozebrać na szczęście średniowieczna zaprawa nie dała się młotkowi i przecinakowi . Niejeden dach zdobi dachówka wydarta z tego zabytku . Wstyd .
http://zaxid.net/news/showNews.do?russkiy_mir_u_polshhi_hto_peretvoryuye_peremishl_na_garyachu_tochku&objectId=1397148
https://www.youtube.com/watch?v=nHja3Omm9BA
A czy gmina Fredropol już wyremontowała zameczek Fredrów , który jeszcze do 1989 roku służył jako biblioteka , świetlica itd a po 1989 został rozdrapany w biały dzień , pozostały tyko mury a i te próbowano zozebrać na szczęście średniowieczna zaprawa nie dała się młotkowi i przecinakowi . Niejeden dach zdobi dachówka wydarta z tego zabytku . Wstyd .
http://zaxid.net/news/showNews.do?russkiy_mir_u_polshhi_hto_peretvoryuye_peremishl_na_garyachu_tochku&objectId=1397148
https://www.youtube.com/watch?v=nHja3Omm9BA