– Dopiero zaczynam zwiedzanie miasta i bardzo wielu miejsc jeszcze nie widziałem. W tym najważniejszego, czyli jarosławskiej starówki. Obejrzałem tylko pewne elementy i to z daleka, ale muszę przyznać, że one już robią duże wrażenie. Chcę się przyjrzeć bliżej, a miejsc do odwiedzenia jest sporo. Chcę poczuć klimat miasta. Dotknąć go – mówił Tomasz Bednarek w piątek podczas pierwszych zdjęć do jarosławskiego odcinka serialu TVP „Zakochaj się w Polsce".
Pracę nad filmem rozpoczęły się w piątek od wizyty w greckokatolickim sanktuarium maryjnym z ikoną Matki Bożej "Brama Milosierdzia" . Potem realizatorzy udali się do Kolegiaty i Opactwa. Mieli też odwiedzić punkt widokowy na Cygańskiej Górze i jarosławskie podziemia. W sobotę będą kręcić stare miasto. Z tego powodu w godz. 6.00-14.00 ścisłe centrum zostanie całkowicie wyłączone z ruchu samochodowego. W godzinach porannych, wjazd na rynek pozostanie tylko dla zaopatrzenia. Emisja odcinka poświęconego Jarosławiowi planowana jest w kwietniu. Jak ekipa pracuje nad nim można będzie zobaczyć w sobotę na jarosławskiej starówce.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze