Reklama

Finał WOŚP już 10 stycznia!

W ramach 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 stycznia 2016 r. na ulicach polskich miast i miasteczek tradycyjnie pojawią się setki oddanych wolontariuszy.

W akcji uczestniczyć będzie także Przemyśl. Celem tegorocznej zbiórki jest wyposażenie w urządzenia medyczne szpitalnych oddziałów pediatrycznych i zapewnienie godnej opieki medycznej dla seniorów. Przemyski sztab orkiestry został zarejestrowany 27 października br. przy Miejskim Domu Kultury.

– W tym roku wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie spotkać będzie można na ulicach miasta. Natomiast wszystkie wydarzenia związane z finałem akcji odbywać się będą w Galerii Sanowa – informuje dyrektor MDK w Przemyślu Stanisław Karszyń. – Od godziny 10 trwać tam będą występy artystyczne, konkursy i zabawy dla najmłodszych. Na specjalnie przygotowanym stoisku zakupić będzie można orkiestrowe gadżety, zasilając tym samym konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przewidziane są dwie sceny: wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Finałowy koncert odbędzie się na tej drugiej, a podsumowaniem imprezy będzie jak zwykle „Światełko do Nieba”, zaplanowane o godzinę 20 – wylicza.

W ramach 24. finału akcji Auto Sport Klub Przemyśl organizuje również „Moto Orkiestrę” z udziałem 50 załóg rajdowych. Od g. 11 trwać będą przejazdy ulicami: Wilsona, Sportowej i Kałuży.

Warto dodać, że w ciągu poprzednich 23 finałów orkiestra przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln zł. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    GMD - niezalogowany 2015-12-29 20:49:48

    Bede na tym na 100 % tak mi dopomusz bóg, czolem wielkiej POlszy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama