Reklama

Finaliści „Piłkarskich Wtorków” wyłonieni [ZDJĘCIA]

17/08/2016 18:42

We wtorek, 16 sierpnia br., poznaliśmy uczestników meczów finałowych w poszczególnych kategoriach wiekowych VI edycji „Piłkarskich Wtorków” organizowanych niezmiennie od sześciu lat przez posła Marka Rząsę. Patronat medialny nad tym przedsięwzięciem sprawuje nasza redakcja.

W meczu o mistrzostwo w kategorii szkół podstawowych zmierzą się BKS Leśnik Bircza i Pinky Team. W małym finale pocieszenia (mecz o 3. miejsce) spotkają się Orlik Czerwony i nasi zagraniczni goście z Mościsk. W grupie szkół gimnazjalnych o złoto powalczą Olimp Stubno i Polonia Przemyśl, zaś o brąz Pekaes Przeworsk i Radka Radymno. W gronie finalistów reprezentujących najstarszy rocznik – szkół średnich o laur zwycięzcy będą rywalizować zawodnicy Rosłońskiego i Polonii Przemyśl, a o najniższe miejsce na „pudle” zmierzą się chłopcy z Reymonta i Radymna. Mecze finałowe odbędą się 23 sierpnia według ustalonego terminarza (będzie podany w czwartek, 18 sierpnia br.) od g. 9 na orliku przy ul. Dworskiego w Przemyślu. 


KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama