We wtorek, 16 sierpnia br., poznaliśmy uczestników meczów finałowych w poszczególnych kategoriach wiekowych VI edycji „Piłkarskich Wtorków” organizowanych niezmiennie od sześciu lat przez posła Marka Rząsę. Patronat medialny nad tym przedsięwzięciem sprawuje nasza redakcja.
W meczu o mistrzostwo w kategorii szkół podstawowych zmierzą się BKS Leśnik Bircza i Pinky Team. W małym finale pocieszenia (mecz o 3. miejsce) spotkają się Orlik Czerwony i nasi zagraniczni goście z Mościsk. W grupie szkół gimnazjalnych o złoto powalczą Olimp Stubno i Polonia Przemyśl, zaś o brąz Pekaes Przeworsk i Radka Radymno. W gronie finalistów reprezentujących najstarszy rocznik – szkół średnich o laur zwycięzcy będą rywalizować zawodnicy Rosłońskiego i Polonii Przemyśl, a o najniższe miejsce na „pudle” zmierzą się chłopcy z Reymonta i Radymna. Mecze finałowe odbędą się 23 sierpnia według ustalonego terminarza (będzie podany w czwartek, 18 sierpnia br.) od g. 9 na orliku przy ul. Dworskiego w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze