Reklama

Fortuna zadrwiła z Polonii. Piast lepszy od wzmocnionej Korony. Awantura w Krośnie

Piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali drugą kolejkę spotkań w rundzie wiosennej. To 19. kolejka sezonu 2018 – 2019.

Polonia Przemyśl powtarza scenariusz z rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Szybciutko roztrwania dorobek z jesieni, by jak najszybciej pozbyć kibiców złudzeń, że chcą czegoś więcej niż spokoju na IV-ligowych salonach. Fatalny skuteczność w meczu z Igloopolem to najlepszy dowód. Piast Tuczempy po dobrym spotkaniu pokonał wzmocniony zespół z Rzeszowa. Nie udało się odnieść drugiego z rzędu zwycięstwa u siebie KS Wiązownica. Tylko i aż punkt zdobył Orzeł Przeworsk w meczu z KS Pilzno. 


Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Kłusek 45.+2 min, 2:0 Głuszko 52. min, 2:1 Stańczyk 54. min, 2:2 K. Rokita 73. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Terentiev, Pelc – Błahuciak – Głuszko, Kłusek (81. Andreasik), Kazek, Sedlaczek – M. Wanat (85. Kiełbasa).
Igloopol: Psioda – Ligęzka, S. Wanat, Socha, Stefanik – Stańczyk (80. Pudło), K. Rokita (87. Mrozowski), Janus, D. Rokita (90. Kitrys) – Pyskaty (46. Valdes), Machnik.
Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Kłusek, Solarz oraz Janus. Widzów: 200.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama