Reklama

Forum Rozwoju Przemyśla walczy o ścieżkę rowerową do granicy w Malhowicach

Kilka tygodni temu poinformowaliśmy o wycofaniu się Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie z budowy ścieżki rowerowej przy modernizowanej i rozbudowywanej drodze wojewódzkiej 885 Przemyśl – Malhowice, prowadzącej do mającego tam powstać polsko-ukraińskiego przejścia granicznego. Sprawą od początku zajmuje się Stowarzyszenie Forum Rozwoju Przemyśla.

To oni, po skierowaniu zapytania do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie oraz wójta gminy Przemyśl Andrzeja Huka, dowiedzieli się, że pierwotnie planowanej ścieżki rowerowej jednak nie będzie. – Tę informację przyjęliśmy ze sporym rozczarowaniem, przy tak rozległej inwestycji trasa rowerowa bowiem powinna być jej podstawowym elementem. Zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę jej popularność wśród rowerzystów, jak również bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu[paywall]. Ale nie poprzestaliśmy na tym. Negatywna odpowiedź sprawiła, że zwróciliśmy się z apelem do marszałka województwa podkarpackiego jako instytucji zarządzającej drogami wojewódzkimi – powiedział Grzegorz Kość ze stowarzyszenia.
Pismo do marszałka Władysława Ortyla jest apelem o podjęcie działań w celu przywrócenia pomysłu budowy wzdłuż remontowanej drogi ścieżki rowerowej. Członkowie stowarzyszenia powołują się w nim na fakt, że trasa ta ze względu na walory krajobrazowe oraz bliskość fortów Twierdzy Przemyśl (forty: Optyń, Hermanowice i Łuczyce) jest niezwykle popularna wśród rowerzystów. Ci przemierzają ją, kierując się w stronę Malhowic, a następnie do Stanisławczyka, by tam, na kładce, skręcić do Rożubowic i dalej w kierunku Przemyśla.

Ważne kwestie bezpieczeństwa

„(...) Kolejnym argumentem jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Jeszcze przed remontem wspomnianej drogi ruch samochodowy na tej trasie był znaczny. Kierowcy ze względu na długość oraz ukształtowanie tejże drogi rzadko trzymali się dopuszczalnych norm prędkości ruchu. Jeśli droga będzie wyremontowana, prędkości rozwijane przez kierowców będą jeszcze większe. Droga stanie się jeszcze bardziej niebezpieczna dla wszystkich jej użytkowników. Nie bez znaczenia jest też planowana budowa polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Malhowicach. Przejście to, już teraz określane jako „Brama Karpat” ze względu na swoje znaczenie strategiczne, komunikacyjne i gospodarcze dla obu państw, a także społeczności zamieszkujących po obu stronach granicy, spowoduje radykalny wzrost liczby samochodów czy to osobowych, czy autokarów (...). Pragniemy również zwrócić uwagę na warunki lokalne. Niejednokrotnie mieszkańcy miejscowości, przez które przebiega droga wojewódzka 885, wykorzystują rower jako podstawowy środek lokomocji. Jeżdżą nim do miasta, np. do szkół, sklepów czy urzędów, ale również do innych miejscowości w celach towarzyskich czy rekreacyjnych (...)” – czytamy m.in. w piśmie.

– Mamy nadzieję, że apel ten spotka się z pozytywnym odbiorem pana marszałka. Będzie to dowód troski władz województwa o zdrowie i życie mieszkańców i rowerzystów, jak również ukłon w stronę ekologii oraz wyraz promowania zdrowego trybu życia. Mamy nadzieję, że przedstawione racje pan marszałek uzna za zasadne, a przywołane argumenty za wystarczające. Być może chodzi o koszty. Zaproponowaliśmy więc, aby ścieżkę wykonać z masy bitumicznej jako tworzywa tańszego, bezpieczniejszego i wygodniejszego w użytkowaniu przez rowerzystów – podsumował G. Kość.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jo - niezalogowany 2020-06-15 08:47:48

    Niech od razu rondo zrobią na skrzyżowaniu Obozowej z Herburtów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zdm - niezalogowany 2020-06-15 10:27:06

    rondo .....po co . juz widac jak wiesniaki jezdza na rondzie na gorze z zewnetrznego pasa na wprost  w kierunku przemysla. a policja tylko stoi i łapie na radar pod górę zamiast  uczyc jeżdzić hołote ze wsi.Przeciez nie wjadę wielką predkością na rondo  to zrozumiałe, bezsensowne też jest ze policja łapie na radar na dole śłowackiego zza ekranów dzwiekochłonnych,przecież tam jest zwężka  bo budują most  i samo z siebie należy jechać bardzo wolno, albo policja coś nie teges albo jakiś złośliwy cwel dzwoni i muszą stac. pewnie złośliwy kutas zcwelony zadaje syzyfową pracę policji ale jak bedzie przejście to cwel nie uśnie jak kabany zaczną pod góre redukować biegi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-06-15 10:33:24

    Miastowy w pierwszym pokoleniu odcina się stanowczo i wulgarnie  od swoich  chłopskich korzeni.Szkoda.W chwili obecnej to właśnie wieś jest najbardziej stateczną częścią naszego społeczeństwa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama