Przeworscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku.
Podczas spotkania omówione zostały podstawowe zasady ruchu drogowego, w tym bezpiecznego poruszania się pieszych w rejonie dróg oraz przejazdów kolejowych. Rozmawiano z dziećmi o różnych niebezpiecznych sytuacjach i wspólnie zastanawiano się nad tym jak uniknąć podobnych zagrożeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze