Piłkarze IV ligi podkarpackiej mają za sobą 10. kolejkę mistrzowskich zmagań, rozegraną 30 września i 1 października br.
Sokół Sieniawa wciąż nie zaznał goryczy porażki na IV-ligowych boiskach. Podopieczni Marcina Wołowca mieli furę szczęścia w Pilźnie, bo do remisu doprowadzili w doliczonym czasie gry. Przysłowie jednak mówi, że szczęście sprzyja lepszym. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 (2:0). Bramki strzelili: Jacek Flis (82. min) i Sebastian Padiasek (90.+4 min).
Nieszczęśliwie zakończył się mecz Polonii Przemyśl w Pisarowcach. Podopieczni Pawła Załogi zwycięstwo powinni byli zapewnić sobie wcześniej, bo zmarnowali dwie doskonałe okazje i to się zemściło, także w doliczonym czasie gry. Zemściło się w dwójnasób, bo przemyślanie wbili sobie samobója! LKS Pisarowce wygrał 2:1 (1:1), a autorem jedynej bramki dla Polonii był w 28. min Michał Szpakowski.
Na podium wrócił KS Wiązownica, który minimalnie, ale zasłużenie odprawił z kwitkiem ambitny zespół z Nowej Sarzyny. Jednobramkowe porażki zanotowały na swoim koncie ekipy Piast Tuczempy i Granicy Stubno. Piast przegrał 1:0 (0:0) z Błękitnymi w Ropczycach, Granica uległa u siebie 0:1 (0:1) Ekoballowi Stali Sanok.
KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Daniel 4. min, 1:1 Błajda 26. min, 2:1 Michalik 45. min.
Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Sokołenko, Świst, Dziedzic – Kubas (58. Gwóźdź), Halejcio, Michalik (68. Pawlak), Daniel (86. Wójcik), Soczek – Rop.
Unia: Osipa – Florek, Pieróg, Klocek, Bielak – Bigas (73. Sobota), Wośko, Grześkiewicz (65. Sarzyński), Rogowski (56. Madej) – Filip – Błajda (79. Kwaśniak).
Sędziował: Mateusz Warzocha (Kolbuszowa). Żółte kartki: Halejcio, Bartnik oraz Wośko i Kwaśniak. Widzów: 250.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale wstyd dla Przemyśla. IV liga i przegrywa z jakimiś LZS-ami.Kto wreszcie rozliczy kilka lat wstecz włodarzy tej Polonii za nieudolność?!
Czasy takie,ze na wioskach wyzszy poziom gry niz w miastach
Oj Tam nie jeden sie nachapal z tego,co mowia ludziska!!!
Ale wstyd dla Przemyśla. IV liga i przegrywa z jakimiś LZS-ami.Kto wreszcie rozliczy kilka lat wstecz włodarzy tej Polonii za nieudolność?!
Czasy takie,ze na wioskach wyzszy poziom gry niz w miastach
Oj Tam nie jeden sie nachapal z tego,co mowia ludziska!!!