Reklama

Fura szczęścia lidera i… nieszczęścia Polonii. KS Wiązownica wróciła na podium

Piłkarze IV ligi podkarpackiej mają za sobą 10. kolejkę mistrzowskich zmagań, rozegraną 30 września i 1 października br.

Sokół Sieniawa wciąż nie zaznał goryczy porażki na IV-ligowych boiskach. Podopieczni Marcina Wołowca mieli furę szczęścia w Pilźnie, bo do remisu doprowadzili w doliczonym czasie gry. Przysłowie jednak mówi, że szczęście sprzyja lepszym. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 (2:0). Bramki strzelili: Jacek Flis (82. min) i Sebastian Padiasek (90.+4 min).

Nieszczęśliwie zakończył się mecz Polonii Przemyśl w Pisarowcach. Podopieczni Pawła Załogi zwycięstwo powinni byli zapewnić sobie wcześniej, bo zmarnowali dwie doskonałe okazje i to się zemściło, także w doliczonym czasie gry. Zemściło się w dwójnasób, bo przemyślanie wbili sobie samobója! LKS Pisarowce wygrał 2:1 (1:1), a autorem jedynej bramki dla Polonii był w 28. min Michał Szpakowski.

Reklama

Na podium wrócił KS Wiązownica, który minimalnie, ale zasłużenie odprawił z kwitkiem ambitny zespół z Nowej Sarzyny. Jednobramkowe porażki zanotowały na swoim koncie ekipy Piast Tuczempy i Granicy Stubno. Piast przegrał 1:0 (0:0) z Błękitnymi w Ropczycach, Granica uległa u siebie 0:1 (0:1) Ekoballowi Stali Sanok.


KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Daniel 4. min, 1:1 Błajda 26. min, 2:1 Michalik 45. min.
Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Sokołenko, Świst, Dziedzic – Kubas (58. Gwóźdź), Halejcio, Michalik (68. Pawlak), Daniel (86. Wójcik), Soczek – Rop.
Unia: Osipa – Florek, Pieróg, Klocek, Bielak – Bigas (73. Sobota), Wośko, Grześkiewicz (65. Sarzyński), Rogowski (56. Madej) – Filip – Błajda (79. Kwaśniak).
Sędziował: Mateusz Warzocha (Kolbuszowa). Żółte kartki: Halejcio, Bartnik oraz Wośko i Kwaśniak. Widzów: 250.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2017-10-01 19:18:45

    Ale wstyd dla Przemyśla. IV liga i przegrywa z jakimiś LZS-ami.Kto wreszcie rozliczy kilka lat wstecz włodarzy tej Polonii za nieudolność?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bbb - niezalogowany 2017-10-05 16:05:07

    Czasy takie,ze na wioskach wyzszy poziom gry niz w miastach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bbb - niezalogowany 2017-10-05 16:06:14

    Oj Tam nie jeden sie nachapal z tego,co mowia ludziska!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama