– Jadąc w górę ulicy Przemysława, w stronę Kopca Tatarskiego, kierowcy mijają zwisające nad jezdnią długie gałęzie przydrożnych drzew. Sprawiają one, że trzeba się nieco odsunąć w lewo, co nie jest zbyt bezpieczne. Myślę, że aby zapewnić funkcjonalność drogi i swobodny przejazd, już czas na interwencję służb od zieleni i przycięcie ich. Może kierowcom osobówek tak bardzo to nie przeszkadza, ale wjeżdżające na samą górę autokary z turystami na pewno ten problem odczuwają
– zauważa przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze