Reklama

Gdzie są te narkotesty?

16/05/2015 11:08

– Ciągle słyszę w telewizji, że policja przeprowadza wzmożone kontrole kierowców, które mają na celu wyłapanie pijanych, ale rzadko słyszę o rutynowych kontrolach, które sprawdzają, czy kierowca nie jest pod wpływem narkotyków. Taka kontrola ma miejsce dopiero wtedy, gdy dojdzie do tragicznego wypadku. Często jeżdżę samochodem i to nie tylko po naszym województwie. Pytałem znajomych i rodzinę, ale nikt nie spotkał się z policyjnymi testami wykrywającymi narkotyki. To jak to z nimi w końcu jest? Bo chyba problem narkotyków jest coraz bardziej powszechny. Młodzi ludzie często prowadzą samochód pod wpływem chociażby marihuany. Czy ktoś to sprawdza?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-05-18 14:03:41

       Materiał jest    wymyślony przez któregoś  z dziennikarzy, a nie   czytelnika. Ale spokojnie , jeszcze się doczekasz  , wszystko  lub wiele w tej kwestii przed tobą. Nastąpi takie spotkanie  i może - mimo  braku  użycia  nawet najmniejszej dawki jakiegokolwiek narkotyku- się okazać ,że autor  - bo tak wyświetli  urządzenie  - coś "brał". A wtedy policmajstry , mimo najszczerszego tłumaczenia  nie uwierzą ,że to prawda .Krótko mówiąc , w wielu obecnych medykamentach    znajdują się śladowe ilości substancji  które  mogą -i tak się właśnie dzieje  , wykazać działanie zbliżone do narkotyków .Współczesne narkotestery  nie mają sztucznej inteligencji i nie potrafią odróżnić     jednej sytuacji od drugiej   / dla nich wszytko to narkotyki /. O policjantach już nie wspomnę, bo skąd mają wiedzieć  jak jest naprawdę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama