W Lubaczowie nie ma problemu ze zdobyciem narkotyków, a rozprowadzają je na osiedlach dilerzy. Tak twierdzi – na podstawie relacji uczniów – nauczyciel i radny miejski Zenon Swatek. Policja zapewnia, że dilerów narkotykowych w mieście nie ma, ale przestrzega przed dopalaczami, które stwarzają obecnie zagrożenie.
Według statystyk, powiat lubaczowski pod względem zagrożenia narkotykami jest bezpieczny. Z danych prokuratury rejonowej wynika, że w 2014 r. odnotowano 23 przestępstwa tego typu, w tym w dwóch przypadkach narkotyki były udzielane innym osobom. Charakterystyczne jest to, że sprawcy posiadali niewielkie ilości, na ogół marihuany, przeważnie na własny użytek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Były dostępne, są i będą w całej Polsce nie tylko w Lubaczowie panie Swatek to biznes który trwa od wielu wielu lat, a jest to nic innego jak walka z wiatrakami i marnowanie pieniędzy podatników na walkę z tym! kto będzie chciał to i tak kupi jak nie na bazarze to pod biedronką lub pojedzie do innego miasta i tam kupi itp. itd. Ps. A z tego co wiem to oficjalnie nie ma tam bazaru? więc dla czego odbywa się tam handel uliczny to nielegalne przecież.
Podajcie jeszcze dokładniejsze adresy i miejsca gdzie można kupić narkotyki, niech więcej osób się o tym dowie. Co za idiotyzm. Czyżby media działały na korzyść dilerów czy odwrotnie, bo się już pogubiłem?
podajcie jeszcze cenę bo nie wiem czy mi kasy starczy
haha!! artykuł zrobiony pewnie w 3 minuuty przez osobę co gunwo wie :)
hahahahahahaha alez artykuł, odkryli ameryke , szacun swatek xd
Ja tam ostatnio kupiłem 10gram zioła właśnie od Pana Zenona S, robi taką zadymę aby odwrócić od siebie uwagę.
Były dostępne, są i będą w całej Polsce nie tylko w Lubaczowie panie Swatek to biznes który trwa od wielu wielu lat, a jest to nic innego jak walka z wiatrakami i marnowanie pieniędzy podatników na walkę z tym! kto będzie chciał to i tak kupi jak nie na bazarze to pod biedronką lub pojedzie do innego miasta i tam kupi itp. itd. Ps. A z tego co wiem to oficjalnie nie ma tam bazaru? więc dla czego odbywa się tam handel uliczny to nielegalne przecież.
Podajcie jeszcze dokładniejsze adresy i miejsca gdzie można kupić narkotyki, niech więcej osób się o tym dowie. Co za idiotyzm. Czyżby media działały na korzyść dilerów czy odwrotnie, bo się już pogubiłem?
podajcie jeszcze cenę bo nie wiem czy mi kasy starczy