W chłodny, deszczowy poniedziałek uczniowie z Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 roku w Narolu oddali hołd swoim patronom. 77 lat temu na terenie ziemi narolskiej doszło do krwawych walk pomiędzy wojskami polskimi i niemieckimi.
Uroczystości rozpoczęła msza święta, po której zaproszeni goście, poczty sztandarowe oraz uczniowie przeszli przed pomnik upamiętniający bitwę pod Narolem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze