21 października zakończyła się XV edycja konkursu Gmina Fair Play oraz III edycja programu „Przyjazna Polska”.
Certyfikat „Przyjazna Polska” po raz trzeci zdobyła także gmina Gać. W 2014 r. otrzymała go w kategorii: „Kraina historii i kultury”, w 2015 r. w kategorii „Gmina z tradycją”, zaś w bieżącym roku w kategorii „e-Gmina”. Samorząd został doceniony za wprowadzenie usług i narzędzi, które umożliwiają załatwienie szeregu spraw bez wychodzenia z domu, za pomocą platformy ePUAP, BIP, e-Należności (wszelkiego rodzaju opłaty za śmieci, wodę, kanalizację czy podatek), a także korzystanie ze strony internetowej, skrzynki podawczej czy systemu SISMS polegającego na przesyłaniu informacji do zarejestrowanych numerów telefonu o ostrzeżeniach pogodowych czy wydarzeniach kulturalnych za pomocą automatycznych SMS-ów. Certyfikat podczas Gali Finałowej odebrała wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek.

fot.www.gmina.fairplay.pl
Wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek odebrała certyfikat „Przyjazna Polska” po raz trzeci, w tym roku w kategorii „e-Gmina”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.OK, a tera jeszcze napiszcie jaki był koszt jej POzyskania ?
OK, a tera jeszcze napiszcie jaki był koszt jej POzyskania ?