Reklama

Gołębie odchody na głównej ulicy w mieście

22/01/2015 14:10

Codziennie pieszo pokonuję trasę z ulicy Grunwaldzkiej na Dworskiego i przy żadnej z głównych ulic w mieście nie zauważyłam chodnika, który byłby tak zanieczyszczony gołębimi odchodami, jak ten przy kamienicy położonej przy Dworskiego 48. Zdarza się, że pozostawiane przez ptaki nieczystości zalegają na połowie chodnika i przyklejają się do obuwia przechodniów.

Jak widać, nie robi to chyba na administrującym wspomniany budynek miejskim przedsiębiorstwie większego wrażenia. Dworskiego to jedna z głównych ulic miasta. Codziennie chodzą nią uczniowie, nauczyciele i inni przemyślanie, zmierzający – jak ja – do pracy. Zastanawiam się, dlaczego administracja budynku i służby odpowiedzialne za czystość nie zwracają uwagi na tak rażący i niebezpieczny ze względów epidemiologicznych problem – denerwuje się mieszkanka miasta i apeluje o reakcję.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama