Codziennie pieszo pokonuję trasę z ulicy Grunwaldzkiej na Dworskiego i przy żadnej z głównych ulic w mieście nie zauważyłam chodnika, który byłby tak zanieczyszczony gołębimi odchodami, jak ten przy kamienicy położonej przy Dworskiego 48. Zdarza się, że pozostawiane przez ptaki nieczystości zalegają na połowie chodnika i przyklejają się do obuwia przechodniów.
Jak widać, nie robi to chyba na administrującym wspomniany budynek miejskim przedsiębiorstwie większego wrażenia. Dworskiego to jedna z głównych ulic miasta. Codziennie chodzą nią uczniowie, nauczyciele i inni przemyślanie, zmierzający – jak ja – do pracy. Zastanawiam się, dlaczego administracja budynku i służby odpowiedzialne za czystość nie zwracają uwagi na tak rażący i niebezpieczny ze względów epidemiologicznych problem – denerwuje się mieszkanka miasta i apeluje o reakcję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze