Reklama

Gorący posiłek dla osób w potrzebie przed przemyskim magistratem

28/11/2023 15:33

W najbliższy czwartek, 30 listopada br., o godzinie 15.30 przed przemyskim magistratem rozpocznie się akcja pod hasłem „Gorący posiłek dla osób w potrzebie”.

Akcja trwać będzie aż do końca lutego 2024 r., przez trzy dni każdego tygodnia – wtorki, czwartki i soboty – przed Urzędem Miejskim w Przemyślu. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do wszystkich, którzy w tym trudnym jesienno-zimowym czasie będą się chcieli posilić ciepłą strawą.

Posiłki będą wydawane od godziny 15.30 do godziny 17.30.

Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” oraz Straż Miejska w Przemyślu, a wspierają ją: szefowa POSiR Greta Ostrowska, dyrektor SOSW nr 1 w Przemyślu Dorota Wiech-Iwaneczko, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski oraz radni: Monika Jaworska, Tomasz Leszczyński i Mirosław Majkowski.

Reklama

Zapraszamy!

autor: KiB

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama