Reklama

„Górale” lepsi w Wólce Pełkińskiej. Punkt Sokoła

III-ligowcy rozegrali 20. kolejkę mistrzowskich spotkań, Dwa zespoły z naszego regionu zdobyły niej jeden punkt.

Drugi mecz na własnym terenie i drugi rywal ze ścisłej czołówki tabeli, z którym podopieczni Marka Rybkiewicza nie poradzili sobie. Po minimalnej porażce ze Stalą Rzeszów, przyszła kolejna, poniesiona przez Wólczankę Stal Systems w najmniejszych z możliwych rozmiarów. Punkt z Piszczaca, gdzie swój mecz w roli gospodarza rozegrało Podlasie Biała Podlaska, wywiózł Sokół Sieniawa. Zespół Szymona Szydełki może mieć mieszane uczucia, bo miał na tyle niezłych okazji, aby zgarnąć komplet punktów. Zremisował 0:0.

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Podhale Nowy Targ 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Przybylski 9. min.
Wólczanka Stal Systems: Smoleń (46. Siryk) – Przewoźnik, Wrona, Kajpust, Podstolak – Chorolskyj (46. Majka) – Łazarz, Domański (85. Bury), Gwóźdź, Bała – Czyrny (77. Tabor).
Podhale: Szukała – Tonia, Baran, Bedronka, Drobnjak (70. Mączka) – Mizia (71. Barbus), Lewiński, Przybylski (59. Kobylarczyk), Dynarek, Hruska (87. Potoniec) – Pląskowski.
Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce). Żółte kartki: Hruska i Tonia. Widzów: 300.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości