– Chciałbym zwrócić uwagę na nawierzchnię jarosławskiego Rynku. Myślę, że w tej części naszego miasta przydałby się remont, żeby poprawić stan ulic. Dobrym przykładem jest fakt, że w ostatnich latach została odnowiona nawierzchnia przemyskiego Rynku. Jadąc samochodem, ma się wrażenie, jakby się jechało po bezdrożach. Jestem zwolennikiem tego, by w miejscach zabytkowych można było odczuć klimat dawnych lat, ale żeby to jednocześnie nie psuło wizerunku miasta –apeluje czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze