Reklama

Gratka dla miłośników bluesowych brzmień. Bilety do wygrania!

II Galicja Blues Festiwal zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę, 28 maja, o g. 18 przemyski zamek ponownie będzie gościł zainicjowaną w 2004 r. przez bluesmanów Roberta Lenerta i Łukasza Gorczycę wyśmienitą imprezę, adresowaną nie tylko do fanów bluesa.

Galicja Blues Festiwal przyciąga wykonawców bluesowych z najwyższej półki, i to nie tylko polskiej, ale też światowej.

Wszak na krośnieńskiej scenie (z której wywodzi się to muzyczne wydarzenie) pojawiały się dotąd takie nazwiska, jak: Tadeusz Nalepa, Sławek Wierzcholski, Irek Dudek, Jan Litecky Sveda czy Griff Hamlin. W tym roku impreza po raz drugi zawita do  Przemyśla.

Nie będzie to wyłącznie muzyczne święto. Festiwal połączony będzie bowiem z wernisażem wystawy zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy z Galerii na wsi Niebrów. Partnerem projektu jest Związek Artystów Wykonawców STOART.

Tych, którzy zastanawiają się, czy warto poświęcić wieczór na spotkanie z bluesem, niech przekona fakt, że Galicja Blues Festiwal to impreza artystyczna o ugruntowanej już pozycji w polskim środowisku muzycznym.

Muzyka, którą prezentują artyści, zawsze jest na najwyższym poziomie, a zgłoszeń do festiwalu z każdym rokiem przybywa. Zapraszamy!

Reklama

UWAGA! Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na sobotnie wydarzenia. By je wygrać, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek, 26 maja, o g. 13.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama