Reklama

Grażyna Stojak wróciła do Klubu Radnych PO

Zmiany w lokalnych strukturach byłej partii rządzącej. Wojciech Błachowicz ze względu na obowiązki zawodowe zrezygnował z funkcji przewodniczącego struktur powiatowych i miejskich Platformy Obywatelskiej.

Do 2010 r. w naszym regionie funkcjonowało jedno koło PO. Do 2014 r. były cztery, ale po przegranych wyborach funkcjonowały koło powiatowe i miejskie, których przewodniczącym był Wojciech Błachowicz. Jednak w związku z obowiązkami zawodowymi (W. Błachowicz dostał pracę w Warszawie) nie był w stanie pełnić tej funkcji. 3 grudnia br. odbyło się spotkanie wyborcze Rady Powiatu Przemyskiego, podczas którego wybrano nowego przewodniczącego[paywall]. Wśród kandydatów byli m.in. Józef Leja czy Ewa Sawicka, ale to Tomasz Schabowski został nowym przewodniczącym zarówno struktur powiatowych, jak i miejskich. Co ciekawe, w tym dniu miał urodziny... – Pewne sprawy trzeba było uporządkować, bo Wojciech Błachowicz nie mógł już brać na swoje barki tylu obowiązków. Ale chce dalej pracować na rzecz miasta, wciąż jest przewodniczącym Klubu Radnych PO – powiedział T. Schabowski.

Do wspomnianego klubu wróciła radna Grażyna Stojak, która nie należała do Platformy Obywatelskiej, ale podczas sesji występowała w ramach klubu.– Po bardzo przyjacielskiej postawie moich kolegów z Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej, którzy jak jeden mąż stanęli w mojej obronie, powróciłam do klubu. Nie jestem więc radną niezależną, tylko ponownie radną PO – powiedziała G. Stojak.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama