Do zdarzenia doszło dziś, 30 maja, po godz. 8.
30-letni kierujący autobusem uderzył w bok poprzedzającego go nissana. Osobówka została zepchnięta do rowu.
Nissanem kierował 77-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który podróżował z pasażerką. Autokarem podróżowało 24 dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Kierujący nissanem i pasażerka trafili do szpitala, ale okazało się, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Kierujący byli trzeźwi. 30-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze