W zderzeniu dwóch aut osobowych ucierpiały 4 osoby. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Bystrzyckich w sobotę ok. godz. 22.30.
AKTUALIZACJA
Jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu podkom. Marta Fac, kierująca toyotą 38-letnia mieszkanka Legionowa (woj. mazowieckie), wyjeżdżała z ul. Bystrzyckich i wymusiła pierwszeństwo na alfie romeo, którą kierował 30-latek z Ukrainy.
Do szpitala przewieziono 4 osoby, wszystkie podróżowały toyotą. To: 38-letnia kobieta, 13-letnia dziewczynka oraz mężczyźni w wieku 35 i 62 lat. Ukraińcowi nic się nie stało.
Kierująca toyotą kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.to nie tylko na obwodnicy przemysla dzieja sie rozne rzeczy np.jazda grubo ponad 100 km/godz mimo ograniczen i to w ciagu calego dnia to samo na ulicy 3-maja mlodzi i nie tylko zrobili sobie tor wyscigowy w dodatku na skrzyzowaniach z sygnalizacja swietlna setki samochodow jezdzi na czerwonym swietle szczegolnie na ul.rogozinskiego i ul. 29 listopada czas cos z tym zrobic zanim nie dojdzie do tragedii
Ręce opadają . . . . Podróżująca bez uprawnień . . . . Z narażeniem zdrowia i życia innych uczestników . Z drugiej strony strazacy, którzy udzielać pomocy poszkodowanym, robią sztuczny tłum patrząc w obiektyw fotoreportera.
Co do kierującej - zgoda. Co do strażaków - nie do końca. Na szczęście byli tam przed reporterami i swoją robotę zrobili.
Jak widać nie do końca . . . zrobili swoją robotę, w takiej sytuacji, gdzie były 4 osoby poszkodowane i co niektórzy mają czas na pozowanie do zdjec.
Your feedback helps me a lot, A very meaningful event, I hope everything will go well happy wheels
W przypadku kolizji lub wypadku, należy pamiętać, iż osobom poszkodowanym, w tym również pasażerom, którzy doznali urazu, należy się odszkodowanie oraz zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy pojazdu. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Dajcie spokój to moja rodzina walczą o życie teraz :(
Moje wyrazy współczucia Janek TRZYMAJ SIĘ.
racze nie należy sie bo kierowca nie miał uprawnień , takie reklamy powinien administrator usuwać
To jest skandal że gazeta podaję nie prawdę kierująca miała prawo jazdy . A ludzie szkaluja kierująca pojazdem . Gdyby nie duża prędkość kierowcy z alfy do tak poważnego wypadku by nie doszło . Mam nadzieję że redaktorzy gazety to sprostają.
Dziękujemy za udostępnienie cennych informacji. http://big8games.com/grindcraft-2/
to nie tylko na obwodnicy przemysla dzieja sie rozne rzeczy np.jazda grubo ponad 100 km/godz mimo ograniczen i to w ciagu calego dnia to samo na ulicy 3-maja mlodzi i nie tylko zrobili sobie tor wyscigowy w dodatku na skrzyzowaniach z sygnalizacja swietlna setki samochodow jezdzi na czerwonym swietle szczegolnie na ul.rogozinskiego i ul. 29 listopada czas cos z tym zrobic zanim nie dojdzie do tragedii
Ręce opadają . . . . Podróżująca bez uprawnień . . . . Z narażeniem zdrowia i życia innych uczestników . Z drugiej strony strazacy, którzy udzielać pomocy poszkodowanym, robią sztuczny tłum patrząc w obiektyw fotoreportera.
Co do kierującej - zgoda. Co do strażaków - nie do końca. Na szczęście byli tam przed reporterami i swoją robotę zrobili.