Dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy zderzyły się na drodze krajowej nr 77 w Żurawicy. Jest ona całkowicie zablokowana.
Do wypadku doszło przed godziną 9. - Kierujący ciężarowym mercedesem 36-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, jadąc w kierunku Przemyśla, od strony Jarosławia, wyjeżdżając zza wzniesienia, nie zdążył wyhamować przed stojącymi samochodami. Kierowca podjął próbę uniknięcia zderzenia, odbijając kierownicą w lewo, jednak nie uniknął kontaktu i doprowadził do zderzenia – mówi sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tam zawsze rano jadą na wcisk od radymna i tak sie potem dzieje niestety
Winnemu tego zajścia wyrokiem sądu nakazujemy obciąć jaja i powiesić je na tym odcinku drogi ku przestrodze następnym potencjalnym kretynom na drodze.
Do kamieniołomów, na 2 lata noszenia i kucia po 10h dziennie z przerwą na jeden posiłek przez 15 minut, może nauczą się jeździć tymi dostawczakami.
Ja bym ty co jezdza ciezarowymi autami pozabieral prawko jezdza I nie pacza przeznich cierpia inni
Wypowiadac sie na forum mozna kazdemu,ale Pani Malino proponuje podszkolic sie z ortografii ewentualnie korzystac ze Słownika jezyka Polskiego
Proponuję tym wszystkim "ekspertom" od jazdy po drogach przesiąść się na samochód ciężarowy i zobaczą różnice. Nie oceniam tych ludzi z tego wypadku bo to jest tragedia i trauma dla każdego z nich. Dlatego życzę im szybkiego powrotu do zdrowia.A co ma się kierowców, każdy krzyczy na tych co jadą ciężarówką nie bronie wszystkich bo nie którzy jadą tak że lepiej zostawić to bez komentarza. Lecz z mojego doświadczenia to bardzo dużo samochodów osobowych zajeżdża przy wyprzedzaniu drogę ciężarówce pamiętajcie że nie ma co pchać się na ostatniego przy zwężeniu bo wjeżdżamy pod zderzak a jak ciężarówka czy doztawczak jest solidnie załadowany to sami sobie dokończcie...
tam zawsze rano jadą na wcisk od radymna i tak sie potem dzieje niestety
Winnemu tego zajścia wyrokiem sądu nakazujemy obciąć jaja i powiesić je na tym odcinku drogi ku przestrodze następnym potencjalnym kretynom na drodze.
Do kamieniołomów, na 2 lata noszenia i kucia po 10h dziennie z przerwą na jeden posiłek przez 15 minut, może nauczą się jeździć tymi dostawczakami.