Opel i skoda zderzyły się czołowo na drodze wojewódzkiej nr 881 w Żurawicy. Są ranni.
Do wypadku doszło przed gdz. 18. Ruch na ul. 3 Maja jest zablokowany. Kierowcy mogą skorzystać z objazdu, jadąc ul. Wyszyńskiego i Różaną.Kierowcy skody nic poważnego się nie stało i o własnych siłach wydostał się z auta. Natomiast opel zsunął się ze skarpy na lewy bok i jego kierowca nie mógł się sam wydostać z pojazdu. Konieczna była pomoc strażaków.
– 49-letni mężczyzna był trzeźwy, natomiast od 33-latka była wyczuwalna silna woń alkoholu. Odmówił badania alkomatem, więc została od niego pobrana krew – powiedziała sierż. szt. Marta Fac, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala, ale opuścili go jeszcze tego samego dnia.
Z powodu zdarzenia droga w tym miejscu była zablokowana. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w policyjnym postępowaniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Żurawica nie stolica, cztery domy i ulica Hahaha
To w Żurawicy są ulice z nazwami???
Oczywiście :-)
Żurawica nie stolica, cztery domy i ulica Hahaha