Reklama

Grupa chuliganów wtargnęła na A4. Chcieli zaatakować kibiców z Przemyśla

12 mężczyzn usłyszało zarzuty czynnego udziału w zbiegowisku. Dziś, 19 lutego, staną przed sądem.

W sobotę grupy kibiców z Przemyśla jechały autostradą na mecz do Krakowa. Nagle, tuż przed godz. 15, w okolicach Zamiechowa grupa mężczyzn zniszczyła ogrodzenie i wbiegła na jezdnię.

Na szczęście na miejscu byli policjanci, którzy zabezpieczali przejazd przemyskich kibiców. Nie dopuścili do konfrontacji, a pseudokibice na widok policyjnych radiowozów uciekli. Natychmiast na ulice w Dobkowicach, Ostrowie i Radymnie wyjechały policyjne patrole. Zatrzymano 3 samochody osobowe – w hondzie accord, volvo i fiacie stilo znajdowało się 12 młodych mężczyzn w wieku od 19 do 31 lat. Byli to mieszkańcy powiatów sanockiego i rzeszowskiego.

Reklama

Podczas kontroli okazało się, że kierujący hondą wsiadł za kółko mimo cofniętych uprawnień, w dodatku do auta, które jest w złym stanie technicznym i nie posiada aktualnych badań ani ubezpieczenia. Fiat stilo też był w zły stanie techniczny, w dodatko kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, co przypłaci zatrzymaniem prawa jazdy.

Mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia ich udziału w zbiegowisku na autostradzie. Wczoraj usłyszeli zarzuty czynnego udziału w zbiegowisku o charakterze chuligańskim za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

Dzisiaj, 19 bm., sprawcy staną przed sądem w trybie przyśpieszonym.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-02-19 11:36:29

    Kraj pod "rządami" PISoBOLSZEWICICH miernot.Oto skutki, wstaje z kolan prawackie bydło.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kamil - niezalogowany 2018-02-19 13:49:10

    Hasler oj  biedaku z rządów po siedziałaś chyba przy korycie teraz się skończyło i ma żal do całego świata tępy baranie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2018-02-19 13:51:18

    Miernoty to rządziły w latach 2007-2015 i nazywały się PO PSL. Ponad 100 afer i przekrętów na koncie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama