12 mężczyzn usłyszało zarzuty czynnego udziału w zbiegowisku. Dziś, 19 lutego, staną przed sądem.
W sobotę grupy kibiców z Przemyśla jechały autostradą na mecz do Krakowa. Nagle, tuż przed godz. 15, w okolicach Zamiechowa grupa mężczyzn zniszczyła ogrodzenie i wbiegła na jezdnię.
Na szczęście na miejscu byli policjanci, którzy zabezpieczali przejazd przemyskich kibiców. Nie dopuścili do konfrontacji, a pseudokibice na widok policyjnych radiowozów uciekli. Natychmiast na ulice w Dobkowicach, Ostrowie i Radymnie wyjechały policyjne patrole. Zatrzymano 3 samochody osobowe – w hondzie accord, volvo i fiacie stilo znajdowało się 12 młodych mężczyzn w wieku od 19 do 31 lat. Byli to mieszkańcy powiatów sanockiego i rzeszowskiego.
Podczas kontroli okazało się, że kierujący hondą wsiadł za kółko mimo cofniętych uprawnień, w dodatku do auta, które jest w złym stanie technicznym i nie posiada aktualnych badań ani ubezpieczenia. Fiat stilo też był w zły stanie techniczny, w dodatko kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, co przypłaci zatrzymaniem prawa jazdy.
Mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia ich udziału w zbiegowisku na autostradzie. Wczoraj usłyszeli zarzuty czynnego udziału w zbiegowisku o charakterze chuligańskim za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
Dzisiaj, 19 bm., sprawcy staną przed sądem w trybie przyśpieszonym.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kraj pod "rządami" PISoBOLSZEWICICH miernot.Oto skutki, wstaje z kolan prawackie bydło.
Hasler oj biedaku z rządów po siedziałaś chyba przy korycie teraz się skończyło i ma żal do całego świata tępy baranie
Miernoty to rządziły w latach 2007-2015 i nazywały się PO PSL. Ponad 100 afer i przekrętów na koncie.
Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość. Szkoda każdej sekundy w Twoim przypadku. Udaj się natychmiast do Jarosławia na Kościuszki do "prewentorium". Nie musisz mieć skierowania od rodzinnego. Z tym schorzeniem przyjmują całodobowo. Nie bój się elektrowstrzasów, bo w Twoim przypadku zastosowana ich znaczna ilość to jedyny dla Ciebie ratunek. Szkoda czasu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jak już wrócisz do pełnej świadomości to daj "cynę" jak się czujesz. Powodzenia.
Jakaś kur...A musiała sprzedać chłopaków psom
Nie dla PISoBOLSZEWICKICH idiotów:https://www.google.pl/search?q=kibole+przest%C4%99pstwa+w+2017&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=Z0-LWtyBLPGAX4TpvJAK
Rozumiem ,ze mówisz o nierządzie PO i podnóżka PSL w czasie nierządu w latach 2007- 2015. , gdzie dokonano grabieży resztek majątku narodowego i przyczyniając się do wyrzucenia z Polski pod miliona ludzi , sprowadzenia Polski do roli półkolonii pracującej na wielkich tego świata
Powinni ich wszystkich pozamykać ,razem z tobą
Kraj pod "rządami" PISoBOLSZEWICICH miernot.Oto skutki, wstaje z kolan prawackie bydło.
Hasler oj biedaku z rządów po siedziałaś chyba przy korycie teraz się skończyło i ma żal do całego świata tępy baranie
Miernoty to rządziły w latach 2007-2015 i nazywały się PO PSL. Ponad 100 afer i przekrętów na koncie.