Po rozstaniu się z Orłem Przeworsk trener Grzegorz Sitek znalazł zatrudnienie w innym piłkarskim zespole z naszego regionu – Wólczance Stal Systems Wólka Pełkińska.
Grzegorz Sitek z piłkarzami Orła Przeworsk pracował od lipca 2014 roku do połowy czerwca 2016 r. Po spadku do IV ligi zrezygnował z prowadzenia ekipy z ul. Budowlanych w Przeworsku, ale długo na bezrobociu nie był. Trenerska karuzela w Wólce Pełkińskiej trwa od dłuższego czasu. Po zwolnieniu Marka Rybkiewicza władze klubu zatrudniły Pawła Wtorka, który nie zdołał jednak utrzymać zespołu w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Podobnie jak Orzeł, w sezonie 2016 – 2017 Wólczanka Stal Systems zagra w IV lidze podkarpackiej. G. Sitek wcześniej prowadził m.in. juniorów Resovii i kadrę Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Posiada licencję trenerską UEFA A. Odbywał staże trenerskie w Legii Warszawa czy Lechu Poznań.
Warto wspomnieć, że w drugiej połowie września 2015 r. G. Sitek – po przegranej 1:4 z Lewartem Lubartów – był zdecydowany złożyć rezygnację z prowadzenia Orła. Szkoleniowca bardzo jednak wsparli sami piłkarze, mówiąc jednoznacznie, że nie chcą zmiany trenera.
Piłkarze Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska pierwszy mecz sparingowy pod wodzą G. Sitka rozegrają 9 lipca br. z Głogovią Głogów Małopolski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze