Reklama

Grzyb i Hundla mistrzami Polski

06/11/2016 10:18

Kierowca Grzegorz Grzyb z pilotem Robertem Hundlą jeszcze przed startem w 3. Rajdzie Arłamów zapewnili sobie tytuł mistrzów Polski. Dlatego w miniony weekend nie ryzykowali zbytnio na krętych trasach Podkarpacia i jako piąta załoga dotarli do mety.

Zakończony w sobotę, 4 bm. 3. Rajd Arłamów był ostatnią tegoroczną rundę Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Udział w nim wzięło 25 załóg. Walka na odcinkach specjalnych rozpoczęła się piątek. Tego dnia zawodnicy zmierzyli się z dwoma, dwukrotnie przejeżdżanymi, ponad 20-kilometrowymi[paywall] odcinkami: Pruchnik (20,80 km) i Rokietnica (20,20 km). Pomiędzy odcinkami rajdówki serwisowane były w oddalonym parku serwisowym zlokalizowanym w centrum Pruchnika. Dzień później walka toczyła się na odcinku specjalnym Bircza (20,80 km), by po południu przenieść się do Ustrzyk Dolnych, gdzie odbył OS Ustrzyki (6,86 km). Drugi przejazd tej próby to dodatkowo punktowany tzw. Power Stage, który zakończył zmagania w tegorocznej odsłonie RSMP. Najlepsze załogi uhonorowano podczas wieczornej ceremonii przed hotelem Arłamów. 3. Rajd Arłamów wygrał Mariusz Stec i Jacek Rathe przed Łukaszem Kotarbą i Tomaszem Kotarbą oraz Tomaszem Grycem i Michałem Kuśnierzem. Mistrzami Polski została para: Grzegorz Grzyb i Robert Hundla.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama