Pod koniec stycznia br. dyrekcja i wychowawcy Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu zaprosili przemyślan na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołów klasowych.
Koncert, który odbył się w Centrum Kulturalnym, skradł serca widowni, sala była wypełniona po brzegi. Uczniowie, przygotowujący się do występu pod czujnym okiem swoich nauczycieli, wykazali się ogromnym talentem i nie mniejszym zaangażowaniem.
Nie zabrakło klasycznych kolęd. Do ich odśpiewania publiczność chętnie się włączała, a tych mało znanych słuchała z zachwytem. Koncert nie ograniczył się jedynie do występów wokalnych, uczniowie uraczyli publiczność także bogatą choreografią i pięknymi strojami.
Atmosfera wydarzenia była bardzo ciepła, a zarazem uroczysta, zarówno uczniowie, jak i dyrekcja oraz wychowawcy spisali się na piątkę z plusem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze