Reklama

Hej kolęda, kolęda! ze szkołą Newtona [ZDJĘCIA]

05/02/2019 12:30

Pod koniec stycznia br. dyrekcja i wychowawcy Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu zaprosili przemyślan na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołów klasowych.

Koncert, który odbył się w Centrum Kulturalnym, skradł serca widowni, sala była wypełniona po brzegi. Uczniowie, przygotowujący się do występu pod czujnym okiem swoich nauczycieli, wykazali się ogromnym talentem i nie mniejszym zaangażowaniem.

Nie zabrakło klasycznych kolęd. Do ich odśpiewania publiczność chętnie się włączała, a  tych mało znanych słuchała z zachwytem. Koncert nie ograniczył się jedynie do występów wokalnych, uczniowie uraczyli publiczność także bogatą choreografią i pięknymi strojami.

Atmosfera wydarzenia była bardzo ciepła, a zarazem uroczysta, zarówno uczniowie, jak i dyrekcja oraz wychowawcy spisali się na piątkę z plusem.


JoS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama