Reklama

Hejnał posiadał także Przemyśl. Czy nie warto do niego wrócić?

19/07/2015 19:41

– Pamiętam czasy, gdy z wieży zegarowej, w której swoją siedzibę ma Muzeum Dzwonów i Fajek, płynął hejnał. Nagrania były wówczas odtwarzane. Czy nie warto byłoby do tego wrócić, choćby w okresie wakacji? W czasie Nocy Muzeów przemyski hejnał został wykonany na żywo i to było naprawdę wspaniałe przeżycie. Przywołało wiele wspomnień. Myślę, że przemyślanie byliby zadowoleni, gdyby hejnał ogłaszał im południe. Może władze miasta podchwycą ten pomysł.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyślanin - niezalogowany 2015-07-20 10:50:44

    Jakieś 6 lat temu hejnał był jeszcze grany/odtwarzany z Wieży Zegarowej. Może się miasto porozumie w tej sprawie z muzeum i wróci do tej ciekawej inicjatywy?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama