– Pamiętam czasy, gdy z wieży zegarowej, w której swoją siedzibę ma Muzeum Dzwonów i Fajek, płynął hejnał. Nagrania były wówczas odtwarzane. Czy nie warto byłoby do tego wrócić, choćby w okresie wakacji? W czasie Nocy Muzeów przemyski hejnał został wykonany na żywo i to było naprawdę wspaniałe przeżycie. Przywołało wiele wspomnień. Myślę, że przemyślanie byliby zadowoleni, gdyby hejnał ogłaszał im południe. Może władze miasta podchwycą ten pomysł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jakieś 6 lat temu hejnał był jeszcze grany/odtwarzany z Wieży Zegarowej. Może się miasto porozumie w tej sprawie z muzeum i wróci do tej ciekawej inicjatywy?!
Jakieś 6 lat temu hejnał był jeszcze grany/odtwarzany z Wieży Zegarowej. Może się miasto porozumie w tej sprawie z muzeum i wróci do tej ciekawej inicjatywy?!