Dwóch obywateli Indii nielegalnie przekroczyło granicę z Ukrainy do Polski. Ich celem były Niemcy, gdzie chcieli podjąć pracę.
Cudzoziemcy zostali zatrzymani 7 bm. w okolicach Kalwarii Pacławskiej. Ujęli ich funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, którym w zlokalizowaniu cudzoziemców pomogła informacja przekazana przez jednego z mieszkańców tamtej okolicy. Dokładne miejsca nielegalnego przekroczenia granicy potwierdził pies służbowy. W trakcie czynności, mężczyźni w wieku 22 oraz 23 lat dokładnie opisali funkcjonariuszom trasę swojej podróży, której celem były Niemcy, gdzie chcieli podjąć pracę.
W związku z nielegalnym przekroczeniem granicy zostali ukarani mandatem karnym i w ramach readmisji przekazani służbom granicznym Ukrainy. Dodatkowo wpisano ich do rejestru osób niepożądanych na terytorium państw Schengen na okres 3 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze