Przemyscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego przeprowadzili akcję, w wyniku której w nielegalnym salonie gier zabezpieczyli 140 g narkotyków oraz pochodzące prawdopodobnie z ich sprzedaży pieniądze.
Funkcjonariusze Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy nad sprawą obrotu narkotykami w lokalu typu „hot spot” pracowali kilka miesięcy. Finał miał miejsce w piątek (10 czerwca), kiedy policjanci weszli do lokalu i[paywall] go przeszukali. Ujawniono woreczki z narkotykami i pieniądze. Działający w sprawie funkcjonariusze Urzędu Celnego w Przemyślu potwierdzili fakt prowadzenia w lokalu nielegalnego salonu gier i zatrzymali znajdujący się tam sprzęt.
Do policyjnego aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku od 20 do 26 lat. Przemyślanie usłyszeli już zarzuty udzielania substancji psychoaktywnych. Wobec trójki podejrzanych zastosowano policyjny dozór. 26 –latek odpowie dodatkowo za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego przypadku zastosowano poręczenia majątkowego w wysokości 10 000 zł. Mężczyznom groz kara pozbawienia wolności do 10 lat. Będą odpowiadali za naruszenie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pozamykac wszystkich w pierwszej kolejnosci wlasciciela tych nieszczesnych pseudo barow z siodemkami
nareszcie :)
No to jeszcze admirał
pozamykac wszystkich w pierwszej kolejnosci wlasciciela tych nieszczesnych pseudo barow z siodemkami