Reklama

I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Radymno

13/07/2015 14:28

12 lipca w Świętem spotkało się 2 z 12 najlepszych drużyn piłkarskich działających na terenie Gminy Radymno.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana – obie drużyny grały na wysokim poziomie – i zakończyła się ona wynikiem 1:1. 
W drugiej połowie zawodnicy Sanoczanki Święte rozłożyli skrzydła i narzucili przeciwnikom z Łęku Ostrów niezwykle szybkie tempo gry, do którego ciężko było im się dostosować. 
Ostatecznie wygrała drużyna Sanoczanka Święte, pokonując Łęk Ostrów wynikiem 5:1.

Zwycięzcom wójt wręczył puchary oraz stroje sportowe, a klub, który zajął drugie miejsce, otrzymał piłki. 


MM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama