12 lipca w Świętem spotkało się 2 z 12 najlepszych drużyn piłkarskich działających na terenie Gminy Radymno.
Pierwsza połowa meczu była wyrównana – obie drużyny grały na wysokim poziomie – i zakończyła się ona wynikiem 1:1.
W drugiej połowie zawodnicy Sanoczanki Święte rozłożyli skrzydła i narzucili przeciwnikom z Łęku Ostrów niezwykle szybkie tempo gry, do którego ciężko było im się dostosować.
Ostatecznie wygrała drużyna Sanoczanka Święte, pokonując Łęk Ostrów wynikiem 5:1.
Zwycięzcom wójt wręczył puchary oraz stroje sportowe, a klub, który zajął drugie miejsce, otrzymał piłki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze