Blisko trzy tysiące studentów Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej rozpoczęło nowy rok akademicki.
Uroczystą inaugurację rozpoczęła msza św. pod przewodnictwem ks. abp Adama Szala w Centrum Kultury Akademickiej. Po niej przedstawiciele społeczności akademickiej oraz goście spotkali się, by wysłuchać m.in. wykładu o koncepcji ruchomych przestrzeni wygłoszonego przez podinsp. dra Zbigniewa Mikołajczyka, zastępcę komendanta, prorektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

fot.PWSTE w Jarosławiu
Inauguracja roku akademickiego była okazją do immatrykulacji wyróżnionych studentów.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Obydwaj policjanci to chyba po grillu, jeden śpi a drugi lepie się za obolałą głowę
Obydwaj policjanci to chyba po grillu, jeden śpi a drugi lepie się za obolałą głowę