Reklama

Inauguracja roku w jarosławskiej uczelni [ZDJĘCIA]

24/10/2017 11:00

Blisko trzy tysiące studentów Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej rozpoczęło nowy rok akademicki.

Uroczystą inaugurację rozpoczęła msza św. pod przewodnictwem ks. abp Adama Szala w Centrum Kultury Akademickiej. Po niej przedstawiciele społeczności akademickiej oraz goście spotkali się, by wysłuchać m.in. wykładu o koncepcji ruchomych przestrzeni wygłoszonego przez podinsp. dra Zbigniewa Mikołajczyka, zastępcę komendanta, prorektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.


fot.PWSTE w Jarosławiu
Inauguracja roku akademickiego była okazją do immatrykulacji wyróżnionych studentów.

PWSTE kształci na 15 kierunkach, w tym 5 inżynierskich na poziomie licencjackim i magisterskim. Niedługo uczelnia będzie obchodzić 20-lecie istnienia. W tym czasie opuściło ją niemal 20 tysięcy absolwentów. Jest największą państwową szkołą wyższą na Podkarpaciu.


fot.PWSTE w Jarosławiu


fot.PWSTE w Jarosławiu
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2017-10-24 13:44:43

    Obydwaj policjanci to chyba po grillu, jeden śpi a drugi lepie się za obolałą głowę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama