Dzisiaj (24 Czerwca), około godziny 7 rano, na drodze między Makową a Arłamowem ponownie doszło do interwencji Straży Leśnej Nadleśnictwa Bircza i policji w związku z protestem ekologów z Inicjatywy Dzikie Karpaty.
Po wymianie apeli z obu stron i wylegitymowaniu protestujących interwencja zakończyła się.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo Dzikie Karpaty! Nie odpuszczajcie i chrońcie lasy, takiej dewastacji lasów jak za rządów PiS nie było nigdy.
Widzę nowe twarze na zdjęciach. Słyszałem że można zarobić po 300zł za dniówkę ale nie wiem gdzie się zgłosić. Dorobił by trochę na wakacjach. Widzę że nie jest to praca jakaś bardzo wymagająca pewno dałbym radę.
Duraku jeden gdyby nie PiS to Lasów Państwowych już by nie było.POprzedniKOm zabrakło czasu aby lasy sprywatyzować.Myślisz,że o prywatne lasy właściciele tak by dbali,że wczasie suszy to by je POdlewali?W kilka lat wycieliby w pień wszystkie drzewa a tacy "ekolodzy"dostali by KOpa w dupę za samo POstawienie nogi w prywatnym lesie.Ci "eKOlodzy bardziej by się przydali w zalesianiu zamiast protestowaniu,ale cóż za protestowanie biorą dużo większą kasę będąc na biwaku.
zgłoś się do Sorosa , ma swoich utrzymanków w Polsce którzy mają za zadanie szukać dodatkowej dziury w dupie - tylko aby poprzez "ciemnogród" dopaść do frajerskiej kasy
...Rydzyk potrzebuje, żeby pisuary mu czyścić, właśnie do tego się nadajesz, a 300 będziesz miał od 300-tu PIS-uarów
Agro unia zablokowała ministerstwo rolnictwa przyjechały pały moment rozgoniły ,a tu jakoś w dziwny sposób nie mogą sobie poradzić tymi dziwakami
Za komuny tak samo rozganiano przy użyciu siły od tamtego czasu dużo się nie zmieniło czyli PiSZPR wiecznie żywy taki jeden juch tylko w innym opakowaniu
Gdyby głupota miała skrzydła, latałbyś jak gołębica.
Nasze służby niech się uczą od Niemców, pała, kajdanki i zimna woda na te lewackie łby.
Jesteś idiotą od urodzenia, czy to wpływ TVN-u ?
Siły to dopiero trzeba użyć na tych zidiociałych nierobów cepie.
"POgonić hołotę" to typowy dureń, zapewne z rady miejskiej
Za komuny powstała solidarność która walczyła o wolność i była za zadymokracją to ją mamy teraz
Brawo Dzikie Karpaty! Nie odpuszczajcie i chrońcie lasy, takiej dewastacji lasów jak za rządów PiS nie było nigdy.
Widzę nowe twarze na zdjęciach. Słyszałem że można zarobić po 300zł za dniówkę ale nie wiem gdzie się zgłosić. Dorobił by trochę na wakacjach. Widzę że nie jest to praca jakaś bardzo wymagająca pewno dałbym radę.
Duraku jeden gdyby nie PiS to Lasów Państwowych już by nie było.POprzedniKOm zabrakło czasu aby lasy sprywatyzować.Myślisz,że o prywatne lasy właściciele tak by dbali,że wczasie suszy to by je POdlewali?W kilka lat wycieliby w pień wszystkie drzewa a tacy "ekolodzy"dostali by KOpa w dupę za samo POstawienie nogi w prywatnym lesie.Ci "eKOlodzy bardziej by się przydali w zalesianiu zamiast protestowaniu,ale cóż za protestowanie biorą dużo większą kasę będąc na biwaku.