Świetnie spisał się Dawid Jadam podczas 2. Grand Prix Polski Młodzików. Zawodnik Kolpinga Jarosław i uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego zakończył turniej z brązowym medalem. W Top 16 zameldował się także Szymon Brud.
Dawid Jadam szedł jak burza aż do półfinału, tracąc zaledwie seta! 11-latek w 1. rundzie turnieju głównego pokonał Artura Gromka 3:1, w kolejnej fazie wyeliminował Maksymiliana Gwizdona 3:0, a w ćwierćfinale odprawił Franciszka Żygadłę, również 3:0. Schody rozpoczęły się w półfinale. Tam podopieczny trenera Mateusza Czernika spotkał się z Alanem Kulczyckim. Jarosławianin musiał uznać wyższość pingpongisty Olimpii-Unii Grudziądz, przegrywając 1:3.
– To były dobre zawody. Mamy duży materiał szkoleniowy, wiemy nad czym pracować na treningach, by ta gra wyglądała jeszcze lepiej – powiedział trener M. Czernik.
Dobrze wypadł także Szymon Brud, który znalazł się w gronie szesnastu najlepszych zawodników turnieju. Szymon Flaumenhaft był 57.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze