Reklama

Jadam z brązem 2. Grand Prix Polski

Świetnie spisał się Dawid Jadam podczas 2. Grand Prix Polski Młodzików. Zawodnik Kolpinga Jarosław i uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego zakończył turniej z brązowym medalem. W Top 16 zameldował się także Szymon Brud.

Dawid Jadam szedł jak burza aż do półfinału, tracąc zaledwie seta! 11-latek w 1. rundzie turnieju głównego pokonał Artura Gromka 3:1, w kolejnej fazie wyeliminował Maksymiliana Gwizdona 3:0, a w ćwierćfinale odprawił Franciszka Żygadłę, również 3:0. Schody rozpoczęły się w półfinale. Tam podopieczny trenera Mateusza Czernika spotkał się z Alanem Kulczyckim. Jarosławianin musiał uznać wyższość pingpongisty Olimpii-Unii Grudziądz, przegrywając 1:3.

– To były dobre zawody. Mamy duży materiał szkoleniowy, wiemy nad czym pracować na treningach, by ta gra wyglądała jeszcze lepiej  – powiedział trener M. Czernik.

Dobrze wypadł także Szymon Brud, który znalazł się w gronie szesnastu najlepszych zawodników turnieju. Szymon Flaumenhaft był 57.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama