Reklama

Jak radni oceniają prezydenta i pozostałych radnych?

29/11/2019 17:21

„Mam nadzieję, że radni wezmą się do pracy i przestaną się lansować na zbiórkach karmy dla zwierząt lub zniczy”, „Codziennie, coraz gorzej oceniam pierwszy rok prezydentury pana Wojciecha Bakuna”. „Nie kopie się leżącego” - to wypowiedzi niektórych radnych Przemyśla na temat prezydenta i innych radnych.

Przewodniczącym klubów w radzie miejskiej zadaliśmy dwa pytania:

1. Jak oceniają pierwszy rok prezydentury Wojciecha Bakuna?

2. Jak oceniają pracę innych radnych i współpracę z nimi?

Dodatkowo przewodniczącego klubu Wspólnie dla Przemyśla (wcześniej Kukiz 15, z którego – jako komitetu wyborczego – startował W. Bakun), poprosiliśmy o podsumowanie realizacji zapowiadanego programu.
PB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2019-11-29 17:38:45

    wszyscy są siebie warci!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2019-11-29 18:05:47

    Goście którzy przyczynili się do tego że miasto jest czarnej dupie biorą się za ocenianie, powinniście się ze wstydu pod ziemię zapaść. Kto to wybiera tych ludzi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2019-11-29 18:43:44

    RADNY KRADNIE A CAŁE MIASTO NA DNIE !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama