Odpowiednie zabezpieczenie ładunku to podstawa.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jeszcze nic,ale widziałem jak na dachu Lady było trzy "wersalki"i na górze lodówka.
Dlatego ja zawsze korzystam z renomowanych firm spedycyjnych jak http://www.vgl-group.com
To jeszcze nic,ale widziałem jak na dachu Lady było trzy "wersalki"i na górze lodówka.
Dlatego ja zawsze korzystam z renomowanych firm spedycyjnych jak http://www.vgl-group.com