Statystyki pokazują, że proceder kradzieży samochodów maleje, jednak większość świadomych właścicieli pamięta, że licho nie śpi i wie, że warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie pojazdu.
Powszechne jest stwierdzenie, że nie istnieje urządzenie, które da nam pełną gwarancję, i jest ono prawdziwe. Należy jednak pamiętać o tym, że alarmy spełniają przede wszystkim funkcje spowalniające i odstraszające złodzieja. Każde dodatkowe zabezpieczenie wydłuża proces ewentualnej kradzieży i daje szansę na to, że właściciel, przypadkowy przechodzień czy poinformowana o zdarzeniu policja zdążą zareagować. Im więcej zabezpieczeń, tym większa szansa na porażkę złodzieja.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.niestety, system GPS/GSM bardzo łatwo można zagłuszyć, zagłuszarki są ogólnie dostępne na aukcjach internetowych i może je kupić każdy. Zagłuszarki działają na każdy z systemów GPS GSM dostępny na rynku w Polsce. Złodzieje korzystają z nich w tej chwili za każdym razem gdy kradną samochód. Właściciel nie dostaje żadnego sygnału że ktoś włamuje się go samochodu. W dziupli demontują i niszczą nadajnik GPS GSM szukaj wiatru w polu.
Dupa cycki Panie.Odzyskaliśmy kilka samochodów które miały GPSy. Nieraz po miesiącu GPS się wzbudzał i pokazywał pozycję w dziupli. Tak węc ci złodziej nit takie cwane są
A słyszeliście o nadajnikach beaconach, które wysyłają ostrzeżenie na telefon kiedy ktoś chce ukraść np.auto?
I siebie mam system radiowy od firmy Gannet i jestem zadowolony bo na bieżąco nikt mnie nie śledzi. System jest wybudzany w momencie zgłoszenia kradzieży i wtedy ekipy namiarowe odnajdują skradzione auto. Polecam www.Gannet.pl
Ten system Bluenaker jest bardzo ciekawy bo jesteśmy ostrzegani, gdy tylko ktoś spróbuje ten przedmiot z nadajnikiem ukraść. A jeśli pomimo tego złodziejowi się powiedzie, to inni użytkownicy aplikacji pomogą nam wyśledzić i odzyskać skradzioną rzecz.
Ja znam system Blueanker, to o tym piszesz?
Najskuteczniejsze zabezpieczenie antykradzieżowe to oznakowanie auta hologramami z unikalnym kodem :) Mogę potwierdzić, bo mam takie DNA na swoim autku i żadnych problemów :) Metoda coraz popularniejsza w Polsce, sprawdźcie sobie tu: http://www.mikroznakowanie.pl
U mnie w firmie, aby zapobiec takim sytuacjom (albo raczej być na nie odpowiednio przygotowanym) zamontowaliśmy lokalizatory GPS firmy TRANSMOBIL. Polecił mi je kolega po fachu i muszę przyznać, że są świetne i niezawodne.
niestety, system GPS/GSM bardzo łatwo można zagłuszyć, zagłuszarki są ogólnie dostępne na aukcjach internetowych i może je kupić każdy. Zagłuszarki działają na każdy z systemów GPS GSM dostępny na rynku w Polsce. Złodzieje korzystają z nich w tej chwili za każdym razem gdy kradną samochód. Właściciel nie dostaje żadnego sygnału że ktoś włamuje się go samochodu. W dziupli demontują i niszczą nadajnik GPS GSM szukaj wiatru w polu.
Dupa cycki Panie.Odzyskaliśmy kilka samochodów które miały GPSy. Nieraz po miesiącu GPS się wzbudzał i pokazywał pozycję w dziupli. Tak węc ci złodziej nit takie cwane są
A słyszeliście o nadajnikach beaconach, które wysyłają ostrzeżenie na telefon kiedy ktoś chce ukraść np.auto?