Włodarze Jarosławia uznali, że miasto potrzebuje symbolu graficznego, który można byłoby wykorzystywać zamiast herbu na przykład w komunikacji internetowej czy promocji miasta.
Obecnie powołano komisję, która ma wybrać wartości najlepiej oddające charakter miasta i jego mieszkańców. Urząd na razie nie informuje, kto wykona logotyp Jarosławia, ani kiedy nowy symbol graficzny miałby zostać zaprezentowany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Od takiego logo to ponoć wszystko się poprawi, komunikacja się usprawni, krowy będą się lepiej doić, a kury dadzą więcej jajek! Dziury w drogach same się załatają, a problemy mieszkańców same się rozwiążą... Poprosimy jeszcze o coś równie niezbędnego, może portal dla bezdomnych?
Antysemici z Pruchnika https://www.jpost.com/Israel-News/Lapid-slams-Polish-hatred-of-Jews-as-Jewish-effigy-burns-587498
A co zrobiła twoja pisowska rada przez 2 kadencje oprócz pobierania diet?? zreformowała komunikację?? naprawiła drogi??? a może poprawiła cała infrastrukturę
Od dwóch miesięcy miesięcy jest ładna pogoda, wręcz idealna do prowadzenia robót drogowych, a dziury na ulicach nawet nie tknięte. Może jedna z takowych dziur zostanie logo?
A może Pan pismak pojedzie do Jodłówki pomóc potrzebującemu bo mu się dom wali nie judzi podlizuje pejsatym.
Od takiego logo to ponoć wszystko się poprawi, komunikacja się usprawni, krowy będą się lepiej doić, a kury dadzą więcej jajek! Dziury w drogach same się załatają, a problemy mieszkańców same się rozwiążą... Poprosimy jeszcze o coś równie niezbędnego, może portal dla bezdomnych?
Antysemici z Pruchnika https://www.jpost.com/Israel-News/Lapid-slams-Polish-hatred-of-Jews-as-Jewish-effigy-burns-587498
A co zrobiła twoja pisowska rada przez 2 kadencje oprócz pobierania diet?? zreformowała komunikację?? naprawiła drogi??? a może poprawiła cała infrastrukturę