Reklama

Jarosław będzie mieć logo. Trwają prace nad koncepcją

21/04/2019 20:00

Włodarze Jarosławia uznali, że miasto potrzebuje symbolu graficznego, który można byłoby wykorzystywać zamiast herbu na przykład w komunikacji internetowej czy promocji miasta.

Obecnie powołano komisję, która ma wybrać wartości najlepiej oddające charakter miasta i jego mieszkańców. Urząd na razie nie informuje, kto wykona logotyp Jarosławia, ani kiedy nowy symbol graficzny miałby zostać zaprezentowany.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2019-04-21 20:49:34

     Od takiego logo to ponoć wszystko się poprawi, komunikacja się usprawni, krowy będą się lepiej doić, a kury dadzą więcej jajek! Dziury w drogach same się załatają, a problemy mieszkańców same się rozwiążą... Poprosimy jeszcze o coś równie niezbędnego, może portal dla bezdomnych?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2019-04-21 23:42:12

    Antysemici z Pruchnika   https://www.jpost.com/Israel-News/Lapid-slams-Polish-hatred-of-Jews-as-Jewish-effigy-burns-587498

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    inny - niezalogowany 2019-04-22 09:11:06

    A co zrobiła twoja pisowska rada przez 2 kadencje oprócz pobierania diet?? zreformowała komunikację?? naprawiła drogi??? a może poprawiła cała infrastrukturę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama