Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia zorganizowało w ubiegłą niedzielę piknik rowerowy w Parku Miejskim im. Bohaterów Monte Cassino. Moc atrakcji, ale i potrzeba aktywności przyciągnęły sporą grupę entuzjastów rekreacji na dwóch kółkach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już się przestraszyłem, że Jarek Kaczyński zdał na kartę rowerową. Uff...
Już się przestraszyłem, że Jarek Kaczyński zdał na kartę rowerową. Uff...