19 maja, od godziny 18, kolejna odsłona ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Jarosław zabytkami stoi, więc będzie co zwiedzać. W cykl wydarzeń organizowanych przez Muzeum Kamienica Orsettich m.in. noc podziemi i teatru, zwiedzanie starego miasta, galerii i muzeum, a także „artystyczny kufer” oraz przejażdżki bryczką. Miasto ożywa nocą, dołączcie!


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze