Reklama

Jarosławska straż miejska od dziś ma nową siedzibę

Jak poinformowały władze miasta Jarosławia, od dzisiaj (11 października) Straż Miejska w Jarosławiu urzęduje w nowej siedzibie. Mieści się ona w świeżo wyremontowanym budynku przy ul. Zamkowej 1.

Przebudowa i remont dawnego budynku administracyjnego MZK, zlokalizowanego przy ulicy Zamkowej, to efekt decyzji podjętych jeszcze przez poprzednie władze miasta. O takich planach pisaliśmy przeszło rok temu, kiedy rozstrzygały się kwestie przetargowe.

Od dziś w budynku tym funkcjonuje straż miejska i centrum monitoringu.

Strażnicy miejscy pracują w godzinach pracy Urzędu Miasta Jarosławia: w poniedziałki, środy i czwartki od 7.30 do 15.30, we wtorki od 7.30 do 17 i w piątki od 7.30 do 14. Monitoring pełniony jest natomiast całodobowo, siedem dni w tygodniu. Zgłoszenia od mieszkańców przyjmowane są całodobowo pod numerami tel.: 986 oraz (16) 624 87 52.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/10/2024 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama