Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu i Burmistrz Miasta Lubaczowa organizują w piątek, 9 września spotkanie organizacyjne z myślą o stworzeniu możliwości do uruchomienia w mieście studiów stacjonarnych. Jak zapewniają, wystarczy że zapisze się co najmniej 20 osób i studia ruszą.
Studia mogą ruszyć jeszce w tym roku. Zajęcia planowane są w godzinach popołudniowych z możliwością indywidulanego toku nauczania. W ten sposób uczelnia chce zachęcić osoby pracujące. W ofercie jest kilka kierunków m.in. turystyka i rekreacja, europeistyka, zarządzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze