Reklama

Jarosławska uczelnia zawita do Lubaczowa?

04/09/2016 19:09

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu i Burmistrz Miasta Lubaczowa organizują w piątek, 9 września spotkanie organizacyjne z myślą o stworzeniu możliwości do uruchomienia w mieście studiów stacjonarnych. Jak zapewniają, wystarczy że zapisze się co najmniej 20 osób i studia ruszą.

Studia mogą ruszyć jeszce w tym roku. Zajęcia planowane są w godzinach popołudniowych z możliwością indywidulanego toku nauczania. W ten sposób uczelnia chce zachęcić osoby pracujące. W ofercie jest kilka kierunków m.in. turystyka i rekreacja, europeistyka, zarządzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama