Reklama

Jasełka w Radymnie po raz 17. [ZDJĘCIA]

31/01/2018 13:30

Dar Miłości – takie hasło przyświecało tegorocznym jasełkom parafialnym wystawionym w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie. W niedzielnym wydarzeniu, 28 bm., uczestniczył metropolita przemyski abp Adam Szal.

To już siedemnaste jasełka organizowane przez świetlicę „Wzrastanie” w Radymnie, przygotowane pod kierunkiem Lucyny i Piotra Misińskich, którzy co roku wspólnie tworzą nowy scenariusz przedstawienia. Jasełkowy spektakl zachwycił licznie przybyłych mieszkańców miasta.

– To wspaniała chwila dla nas wszystkich, cieszę się, że mogłem razem z wami spędzić to niedzielne popołudnie i obejrzeć przepięknie przygotowane przedstawienie – podsumował wydarzenie abp Adam Szal, dodając, że jeżeli tylko będzie to możliwe, z miłą chęcią obejrzy jasełka, które będą wystawiane w kolejnym roku.


EK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości