Dar Miłości – takie hasło przyświecało tegorocznym jasełkom parafialnym wystawionym w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie. W niedzielnym wydarzeniu, 28 bm., uczestniczył metropolita przemyski abp Adam Szal.
To już siedemnaste jasełka organizowane przez świetlicę „Wzrastanie” w Radymnie, przygotowane pod kierunkiem Lucyny i Piotra Misińskich, którzy co roku wspólnie tworzą nowy scenariusz przedstawienia. Jasełkowy spektakl zachwycił licznie przybyłych mieszkańców miasta.
– To wspaniała chwila dla nas wszystkich, cieszę się, że mogłem razem z wami spędzić to niedzielne popołudnie i obejrzeć przepięknie przygotowane przedstawienie – podsumował wydarzenie abp Adam Szal, dodając, że jeżeli tylko będzie to możliwe, z miłą chęcią obejrzy jasełka, które będą wystawiane w kolejnym roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze