Sytuację nagrał kierujący zmierzający w stronę Korczowej na autostradzie A4, nieopodal zjazdu na Radymno/Jarosław/Przemyśl w połowie stycznia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeba być niesamowitym ignorantem i człowiekiem bez wyobraźni, żeby decydować się na tak skrajnie niebezpieczną jazdę. Prawko do zatrzymania i ponowny egzamin + grzywna. Może wtedy zrozumie swoje zidiocenie
Takiej kurwie to bym dał wyrok dożywocia !!
Trzeba być niesamowitym ignorantem i człowiekiem bez wyobraźni, żeby decydować się na tak skrajnie niebezpieczną jazdę. Prawko do zatrzymania i ponowny egzamin + grzywna. Może wtedy zrozumie swoje zidiocenie
Może do MOPu Kaszyce dojechał...
Takiej kurwie to bym dał wyrok dożywocia !!